Spora yeni başladım şınav çekemiyorum ne zaman çekebilirim?

Kilom fazla değil ama kas kitlem az, çok yoğun yürüyüş yapıyorum mekik çekiyorum ve kol çalışıyorum şuanda. Şınav çekebilsem kollarım on numara olacak. Şimdi zorlamakta istemiyorum bir kere zorladım üç günüm pert oldu. Ne zaman zorlanmadan çekebilirim tecrübesi olan?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence şınavdan başka hiçbir şeye yoğunlaşma şu an. dambılı falan bırak. ilk hedefin şınav çekebilmek olsun. insanın kaldırması gereken en iyi ağırlık, kendi ağrılığıdır. bir süre sonra çekmeye başlayacaksın

1|0
    0|0
    • Dediğim gibi bir kere zorladım çok kötü oldum. Bir süre dambılla kasları ısındırayım en azından diye düşünüyorum

• Tamamdır çalışayım her gün peki kaç tane yapmaya çalışayım

• kolların seni taşıyamayana kadar zorla. pes edene kadar. sınırını öğren. sonraki amacın o sınırı geçmek olsun. merdiven basamağı gibi arttıra arttıra devam et. yaklaşık 20 şınav çekebilirsen kolların olmuş demektir

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle diz üstünde şınav ile başlayabilirsin. Böylelikle vücut ağırlığının sadece torso kısmını şınav ile kaldıracak ve tüm vücut ağırlığından kurtulmuş olacaksın. Bunu da gün aşırı olacak şekilde uygulayabilirsin. Zaten zamanla daha iyiye gideceğinden normal şınava da geçiş yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Eğer istediğiniz düzeyde ve nizami bir şekilde şınav çekmek istiyorsanız ilk aşama olarak aşağıda belirttiğim haraketi uygulayabilirsiniz. Etkili olacaktır.
    http://i.hizliresim.com/5VQn1z.jpg

1|1
    0|0
  • 3ay sonra belki

1|0
    0|0
  • Ben işk başladığımda 1 tane yapamıyodum şimdi 25-30 yapıyorum zamanla

1|0
    0|0
  • yuh ben 50 ye yakin yapiyom😂

1|0
    0|0
  • üç gün pert oldu dedıgın spor sonrası agrılar benım mutlulugum.

1|0
    0|0
  • Yarın gel başla.

1|0
    0|0
  • Her gun git zorla kendini bugun zorladin her yerin agridi mi yarin yine git birak agrisin

1|0
    0|0
  • Düşük dumbellarla kollarını güçlendir hafif bench presslere gir çekmeye başlarsın

1|0
    0|0
  • Tövbe tövbe

1|0
    0|0
  • Ben de çekemiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...