Ligin en iyi oyuncuları neden hep Galatasaray'da?

Ünal Aysal geldi geleli Ligde Adalet denen birşey kalmadı Ligin en iyi kalecisi Muslera en iyi defans Eboue,Semih en iyi orta saha Melo,Selçuk,Sneijder en iyi forvet Burak,Drogba yedek kulübemiz bile rakiplerden çok daha iyi Elmander ve Umut BJK ve Fenerde banko oynar ama biz yedek tutuyoruz Fener ve Beşiktaşında artık iyi transferler yapma vakti gelmedimi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hedefi Şampiyonlar ligi Şampiyonluğu olan bir takımın Türkiyenin en iyi kadrosuna sahip olması gayet normal birşey

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sorunun cevabı bence sen objektif bakmayı bilmyorsun:)

0|1
    1|1
    • Yanlışım varsa düzelt bir sıralama yaparmısın benim gibi

• Adam 6 ay maç yapmamıştı ama o na rağmen kalitesini gösteriyor esas sneijder seneye

• eğer objektif olsaydın sneijderi yer bulamamaktan değil,formsuz olduğu için oynatmadığını söylerdin neyse.tartışmak için çok yönlü bakmalısın iyi akşamlar:)

• Çünkü Ligin en iyi takımı GALATASARAY yapacak birşey yok yani boşa transfer yapmıyoruz

0|1
    0|0
  • Niye onlarda da güzel oyuncular var. Galatasaray çok para harcadı olur tabi o kadar. Lütfen ama lütfen ortalığı karıştırmayın...

0|0
    0|0
  • kim demisssssssss

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Sivok,Egemen ve Yobo

Fernandes,Gökhan Gönül bu isimler gsde olsa banko oynar.daha sayamadıklarımda var

0|0
    0|0
  • Sen bu futbolcuyu daha önce görmedin sanırım :) link

0|1
    0|1
    • Sowun yanına adam akıllı bir adam alın Webo falan ne?

• O na bakarsan Geçen sene Necati Sowdan fazla gol attı ama adamla dalga geçiyordunuz

• Şahsım adına necatiyle hiçbir zaman dalga geçmedim :) Ben Fenerbahçeliyim ancak her zaman iyi oyunclara saygım vardır.. Bugün bir drogba dünya yıldızıdır.. Hangi takıma gitse o takıma katkı yapar.. Bir Fernandes adam topçunun krallarından birisi ben isterim Fenere gelsdin.. Yani bu olaya fanatikçe bakmamak lazım.. zaten toptan anlayan adam futbolcudan da anlar..

• Çünkü Galatasaray Türkiye'dir,

Galatasaray, Avrupa'da Türkiye'nin en yükske değeridir.

Galatasaray demek, Anadolu demektir, Sevgi demektir.

Ama tabiki rakip takım taraftarıda olacaktır.yoksa herkes Galatasaray'lı mı olsun hayır.rakip tarftarlarımızda olsun ama tek gerçek var.Türk Futbolunun En büyük en yüksek değeri Galatasaray'dır.

0|1
    0|1
  • Çalışınca oluyor

0|1
    0|0
  • umut fenerde mi oynar,boşuna sitede tc kimlik sorgulanmalı demiyorum ben bazı ergen gslilerde gs'nin hedefi cl'yi almak demiş siz ancak babayı alırsınız cl yerine

0|1
    0|0
  • kesin gs lisin sen bunu yazmışlsın

0|0
    0|0
  • öyle demeyelim arkadaşım. Ben de fanatik bir Galatasaraylıyım ama

Semih'ten iyi defans var Yobo,Sivok en iyi orta sahaların arasına Fernandesi de ekleyebiirsin. En iyi forvetlere de Moussa Sowu eklersin

0|0
    0|0

• yıllardır açlık edebiyatı yapıp durdular. topçularına yemek diye ekmek arası yumurta yeşil soğan verdiler. şimdide başbakanın desteği ile bişeyler yapmaya çalışıyorlar.

sizin zabri niz yeter:D

0|0
    0|0
  • Sow,fernandes,gökhan gönül de bizde olsa 30 puan farkla şampiyon oluruz.

0|0
    1|2
  • 18 yaşından küçükler siteye üye olursa böyle olur..

0|0
    0|3
  • baros yine uçmuş şampiyonlar ligi falan. o kupayı bayern bile 10 senedir alamıyor.

0|1
    0|0
    • ayrıca o kupayı bir gün bir türk takımı alırsa o da Fenerbahçe olur emin ol. mali yapısıyla kurumsal kimliğiyle bu senenin verdiği özgüvenle

• tabi canım tabi zaten Fenerbahçenin şampiyonlar ligindeki rakipleri de bate borisov, lazio, ael limassol olucak

• Bana cevap vermen için gizlenmene gerek yoktu:)Fener daha Şampiyonlar ligine giremiyor kupayı nasıl alacaksa

• Fener Uefa şampiyonu olunca daha da tanınacak avrupada ve otomatikman iyi oyuncular gelecek zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...