Kızlar, Kısa boylu bir erkeği yanınıza yakıştırıyormusunuz ? ya da Erkekler, kendinden uzun kadınları ?

kızlar kısa boylu erkeklerle tarzınız mı ? yoksa değil mi ? Yani denginizle mi takılırsınız yoksa bir erkeğin uuzn olmasından yanamısınız ?

Aynı şekilde erkekler, kendinizde uzun bayanları yanınıza yakıştırıyormusunuz ?

Özetle boy farkı ilişkide önemli mi ?

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• 190 olunca 170 den aşagısı hobit kalıyor :(((

ama uzun hatun olunca yanımda millet hasetinde çatlıyor :D

0|0
    0|0
  • Benden uzun bir sevgilim hiç olmadı... Olsaydı herhalde bir garip olurdu diye düşünüyorum .. Kısa olması sorun olmaz ama benden çok aşırı uzun olması sorun olabilir... Her gezmede milletin bize tip tip bakmasını istemem sanırım.

0|0
    0|0
  • benden uzun kadını yaksıtırırım

0|0
    0|0
  • kendimden uzun bayanı yanıma yakıştırma evresini çoktan gectim, çıldırırım bırak yakıştırmayı...20li yaslarda yakıştırıodum, artık tapma moduna gectim...yanlız cok kısa oldugum için aşırı fark olursada komik oluo, ideali bnden 3-5 cm uzun bir kız..

0|0
    0|0
  • zaten 190ım kendimden uzun nasıl olur acaba :)

fark aşırı önemlilik taşımıyor benim için yakışsın yeter.

0|0
    0|0
  • ben uzun kızları seviyorum, ama uzun boylu kız arkadaşım olmadı hiç(: ben galiba ufak tefek seyleri seviyorum :p

0|0
    0|0
  • Hiç benden uzun kız arkadaşım olmadı ama yinede bence garip olur :D ben istemezdim benden uzun hatun. Kısası iyidir de 40 50 cm fark olmasın .D

0|0
    0|0
  • Benim boy 1.82 sevgilimin en az 1.65 en fazla ise 1.85

olmasını isterim :)) boy farkı ilişkide önemli tabi ki

0|0
    0|0
  • sırf uzun boyluyum diye beni terkeden vardı boyu çok takıntı yapıyosunuz kızlar

0|0
    0|0
  • möüm degil, kafa uyuşsun yeterki, diger türlü aramızda uyuşuruz (:

0|0
    0|0
  • önemli olan insanlık , .

0|0
    0|0
  • çok uzun boylu iri yapılı geniş omuzlu bir kızdan açıkçası hoşlanmam ben.

0|0
    0|0
  • Boy muhabbeti ile işim olmaz önemli olan insanlığı kişinin bedenen yargılamayı sevmem kimseyi

0|0
    0|0
  • Benden uzun kızla arkadaşlık bile etmem

0|0
    0|0
  • sana kim bakar be bal kabağı :D ahaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
    • diğer soruda yarana bastım galiba ksuura bakma canım :)

• nerelisin sen bandırmalı mı

• uzun kızlar çok itici oluyorlar

0|0
    0|0
  • kendimden uzun kızlara selam bile vermem kısa kızları seviyorum şöyle 1.50 boyunda bir sevgilim olsa süper olurdu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Benden 10-15 cm uzun bir herifle ego tatmin edemem..

Ya aynı, ya da kısa olmalı.

Hem, bir dakika ya...

Boyun ne önemi var? Şu önemli: link

2|4
    1|0
  • Önemli değil ya ten/kafa uyumu varsa boya posa takılmam.

1|1
    0|0
    • ben esmer 1.71 boyundayım. Kendimden uzun boylu kızlardan çok hoşlanıyorum. Bana çok sevimli geliyor. Kafa uyumu varsa tamamdir. Senin boy kaç. Yana yana yakışır mıyız?

• Benim yanıma kimse yakışmıyo yalnız :// Resmen yalnız ölmek üzere dünyaya gelmişim :D Onu geçiyoruzzz.Boy ve yaş sadece rakamdan ibaret her şey sevmekle doğar sevmekle biter..Kaldı ki burda Allah'ın yarattığından bahsediyoruz..İnsanların elinde olan bişi olsa neyse dicem de bu soruyu sormak bile vicdansızlık bence..

0|0
    0|0
  • ben kompleks yapıyorum bunu içime sinmiyor.

o sebepten benden uzun olması hoşuma gidiyor.10 cm filan uzun olunca oh mis.

0|0
    0|0
  • Benden kısa bir erkek ..Hayır

0|0
    0|0
  • uzun boylu erkekleri seviyorum ama benim boyum kısa olduğu için genelde çoğu erkek benden uzun oluyor sorun olmuyor:)

0|0
    0|0
  • orantılı olmak diye bişe var. gözümüze hoş gelen de bu. 1. 73 boyunda orantılı bir erkek benim gözümde hoş dururken aynı boylarda orantısız( kafa büyük vücut dar diyelim) gözüme hoş gelmeyebilir.

0|0
    0|0
    • uzun boylu kızla çıkmak istiyorum. Bu çok hoşuma gidiyor. Fazla bir açıklaması yok. Zevk meselesi. Senin boy kaç

• ben sevmiyorum benden kısa erkek ya

0|0
    0|0
  • ben kısa boylu birini seviyorsam sorun etmiyorum ama benden hoşlanan bir kısa bylu biri varsa aa uzun olsaymış iyiymiş diyebiliyorum :D kafama göre..

0|0
    0|0
  • boyum kisa olduğu icin fark etmiyo :) yeterki seveyim yakisir yanima...

0|1
    0|0
  • Erkeğin kısası hoş durmuyo bence ama istisna da olabilir insanına göre değişir

0|0
    0|0
  • Yakıştırırım çok tatlıysa:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...