Fatih Terim Galatasaraya Gelmeyi Kafasına Koymuşmu?

İmparator Fatih Terim bugün yaptığı açıklamada bu süreç ya benli ya bensiz devam devam edecek diyerek ayrılık sinyali verdi. Terim daha önce yaptığı açıklamada Galatasaraya kapris yapmasının mümkün olmadığını ve Galatasarayın kendisi için başka olduğunu söylemişti.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Terim gruptan çıkamayacağını anladı kendine kapı arıyor. Ne zaman işler yolunda gitmese kendisi bırakır asla sonuna kadar durmaz. Başarısız damgasını yememek için istifa eder egosuna yakıştırmaz. Görürsünüz daha gruptan elendiğimiz maçın ardından bırakacak ve gs imzalayacak. Hoca falan değil sırf gaz.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece bir dedikodu
    Ama olmayacak bir şey değil.
    Bana göre gelmese daha iyi çünkü sıkıştıklarında adamı çağırıyorlar yalvar yakar ana sonra ilk fırsatta kuyusunu kazıyor başkaları ona da seslerini çıkarmıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fatih Hocanın çok büyük Galatasaraylı olduğu bir aşikar. Gel dediler geldi git dediler gitti. Göreve çağırırlarsa seve seve geleceğini düşünüyorum. Çünkü 2 sene boyunca Milli takım hazılık maçları haricinde maç yapmayacak. Bu süreç Fatih Hocayla veya onsuz da yürüyebilir

0|0
    0|0
  • Bence kovulmaya çalışıyor bu kadroların başka bir açıklaması olamaz

0|0
    0|0
    • Kesinlikle Galatasaraya gelmek istiyor

• Gelsin tabi Galatasaray'dan milli takım için ayrılmıştı zaten kupa bittiği zaman yuvaya gelecek tekrar

0|0
    0|0
  • Gına geldi şu adamdan ha. 2008 den sonra gram bir başarısı yok

0|1
    0|0
    • Galatasaraydaki başarıları?

• Hayaller iyiymiş :D
      Hadi görüşrüz hayalperest arkadaşım :D
      İlk maçımızda yenildik hemen surada :D

• Sen hangi dunyada yaşiyorsan artik☺Ben hayal ettiklerimi değil gerçekleri yazdim futbolu biraz daha sıkı takip etmeni öneririm☺

• Fatih Terim eli bol zengin bir başkan olmadiği surece GELMEZ. Geldiği donemler Faruk Süren ve Ünal Aysal dönemleri. Dursun özbek yonetiminde gelecegini zanneden var mi harbiden? Zaten bu saatten sonra gelmesin zora gelince milli takima gider yine.

0|0
    0|0
  • Sorun klüp bazlı olamaz. Kişi bazlı olur. O kişide Galatasaray'da olmadığına göre? Gelebilir ki gelsin de.

0|0
    0|0
  • imPARAtor

0|0
    0|0
  • Gelsin, takımı şaha kaldırsın.

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • şahsen ben istemem terimi sevmemde zaten

0|0
    0|0
  • Her sıkıştığında bu adama yalvarmak mantıklı değil bir yeri kalkıyor

0|0
    0|0
  • teknik taktik bilgisi daha bir oyuncu gelmesi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Milli takımı batırdı tabi gider

0|0
    0|0
    • Batirdi derken? Terim gelmeden önce kimse milli takımın Euro 2016 ya gidecegine inanmıyordu.

Yükleniyor...