Spordan anlayanlar gelsin?

Barfiks çekemiyorum nasıl geliştirebilirim?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• destek vererek çekmeye çalış. ben de şınav çekemiyodum ilk başta dizlerimin üstünden destek alarak çektim. gelişince 1 hafta sonra komple çekmeye başladım. kas gelişiyor sonuçta.

0|1
    0|0
    • Ne gibi destek

• ne bilim ayaklarınn altına bir sandalye gibi bişey koyup yer çekimine karşı ters kuvvet uygulayarak kaldırmanı kolaylaştıracak şeyler yap.

• Evde mi çalışıyorsun?

0|1
    0|0
    • Salon ve gemide

• Barfiks çekeceğin yerin altına bir sandalye gibi yüksek bir nesne koy, yukarı asıldığında yere doğru inerken eccentric contraction'ı yavaş yap yani hareketin negatifini hisset. Ayağınla nesneden destek al yukarı çık sonra tekrar aşağı inerken sırtını sık ve yavaş in, yerçekimine direnç göster. Bu şekilde yavaş yavaş barfiks sayını arttırabilirsin.

• Barfiks vücudun or. spusudur diyebilirim, her kas grubu girer içine. Kol, sırt, kanat, omuz, göğüs :) Bu bölgeler geliştikce tekrarlarda artış olacaktır.

0|1
    0|0
  • Barfiks'in sağlıklı olması için ilk olarak dikkatli ve düzenli olmalısın. Mesela ben barfiks çekerken; belimi ön arkaya savurma hareketini yapıyorum. Bunun için vücudu dik tutmalısın.

0|1
    0|0
    • Hiç çekemiyorum

• Dene , her şey bir anda olmaz. Sen bir gün içersinde anında baklavaları olan bir erkek gördün mü hiç?

• Omuz ve sırt kasları gelişmeden çok uğraşma, bu bölgeler çok önemli bu hareket için

0|1
    0|0
    • Nasıl bir yol izlemem lazım

• Evde nerden bulayım ama😃😃

• Dambıl ile çalış işte 😄

• İlk ufak ufak başla hacı birden kaldırma kendini birden kendini yukarı at yavaş yavaş bırak kendini ilk öyle başla

0|0
    0|0
  • çekerken zıpla 1
    sonra 1,2 derken alışırsın

0|0
    0|0
  • Lat pulldown yapıyosundur tahminen onda alıştır her gün 1 de olsa barfix çekmeye çalış

0|0
    0|0
  • Çekemeye çekemeye çekmeyi öğrenirsin

0|0
    0|0
  • bende çekemiyorum ama vücudum iyi sallaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...