Fenerbahçe uefa avrupa liginde sizce finale kalır mı?

Mac oncesi kimisi benfica feneri pas pas eder dedi kimisi 7 gol yer dedi fakat bunlarin hicbirisi olmadi oyle buyutuyorlarki avrupali takimlari gozlerinde anlam veremiyorum galatasarayin madride elenmesinin sorumlusuda basin cok buyuttuler gozlerinde reel madridi iste gorduk bu takimi dortmunttan 4 yediler fenerbahceye gelirsek takim olarak maca oyle guzel hazirlanmislarki cok begendim bunu 1-0 bitti ama macin hakki en az 3-0 di ve baroni penaltiyi kacirinca gerek takim arkadaslari gerekse taraftarin moral vermesi ve egemenin golune en cok onun sevinmesi takim icindeki kaynasmanin ust duzey oldugunu gosteriyor ben bu takimin benficayi lizbondada maglup edip finale kalacagina inaniyorum sizce fenerbahce bunu yaparmı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Evimizdeki gibi oynamayı başarırsak Amsterdam beklesin bizi.

0|0
    0|0
  • iyi oynarsa kalır.ama bence kalıcak.

0|0
    0|0
  • kalır bence

0|0
    0|0
  • Neden olmayabilmesinki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Vay cahil vay benfica feneri pas pas edecek ev sahibi olmak diye birsey var fener bunu 1 golle kullandi benfica bakalim ne yapacak bnce 4 golle turu gecer benfica

0|0
    0|0
  • kalabir tabikideeeee

0|0
    0|0
  • Ben Atattükçü bir insan olduğum için inşallah kalırlar diyorum ancak Benfica ilk maçta Feneri tarttı esas topu Portkizde oynayacaklar adamlar zaten maç öncesinde 2 tane as oyuncusunu yedek bıraktı

0|0
    0|0
  • kalır güveniyorum fenere

0|0
    0|0
  • Umarım finale kalır. GSli olarak çok isterim. Hatta kupayı da alsınlar isterim ama sonra susmuyorlar abi. Üff...

Hadi bakalım, Amsterdam rezervasyonları başlasın.

0|0
    0|0
  • sorunun cevabı burada link (Abdullah Kığılı hazretleri öyle buyurmuşlar)

0|0
    0|0
Yükleniyor...