Bir Kız Düşünün Bırlıktesınız ama kız diyorki kimse bilmesin biz özel yaşalım askımızı.

Kız böyle düsünüyor ben ise onun sevgilim oldugunu bagirmak istiyorum herkes bilsin istiyorum bu ona ters ben mi tersim o mu anlamadım sızın görusunuz ne

Güncellemeler:
evet biz yasiyalim özelimiz bizim bu diyor bende herkes bilsin diyince buda zor biri kaç kişi istediyse red etti.şimdi bana diyorki sen sadece benimle olmak için ulasilmaz oldugun için bunu istiyorsunn..ben sadece benim oldugunu bilsin diyorum baska bir amacımda yok hanı
Bugünde diyor ki kursağımda bıraktın herseyi.ben kimsenin yaninda Canim cicimli askimli olamam bn buyum degisemem işine gelirse diyor.sen beni sevseydin yanındaydım sen beni degil ulasilmazligimi elde ettiğini göstermek istiyorsun.boyle diyor.of off

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• ya çok ta üstüne gitme belkı etrafın tepkısınden cekınıyodur sonucta o bı kız ve sen bı erkeksın olaylara aynı acıdan bakamazsınz yrın öbür gün ayrılırsanız boşuna bunla adım cıktı dıye düşünmektende korkabılır. bence bı sure cık kızın ustune gitme ve güven ver . o zaman zaten o da duyulmasını ıster

0|0
    0|0
    • ya yok cevresinden sorun yok bunun amaci kimse bizim birlikte oldugumu bilmesin.. bilse ne olur babasi annesi yok burda 5-6 aydir birlikteyiz biri geliyor elini birakiyorum biri varken dikkatli olalim böyle yanı

• e derdi ne o zaman bu kızın ne bileyim anlamadım kardeş :)

• ah bir anliyabilsekk ahh sanki ne olur yanı çok mu birsey istiyorum sanki

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakınacağı birileri vardır misal ailesi gibi , kararına saygı göster , ne zamandır birliktesiniz o da önemli...

0|0
    0|0
    • 10 yildir taniyorum 1 yildir ikna ettim 5 aydir birlikteyizz ama ayni bugun de elini tuttum bir afra yapti

bende ne varsa içimde döktümm sinir oldumm

• haksız çıkacağın bir durum yok , "söyleyeceğin hiçbir bahane beni ilgilendirmiyor de , istediğim bu senin kararın " de

• tamam abla abla

• Tamam ailesinden çekinebilir ama çok ta gizli olması şüphelendirdi beni şimdi.

0|0
    0|0
    • cevremdekilerin cogu kisi benim ona olan ilgimi biliyor ama onunla birlikte oldugumuuz bilmiyorr sacma sapan birsey bu

• gizledikçe b.ku çıkar o gizli aşkın.. öyle de ona

0|0
    0|0
    • hiç sorma ya gecen gun biri gelmis acilmis hoslandim diye oda red etti telefonda sesi kaydetmis bilee bende cocugu bir güzel benzettim..arkadas benım oldugunu bilsin herkess böyle seyler olmasın

• büyüyecek annem o daha büyüyecek

• Büyüyecek mi 25 yaşında neresi büyüyecek..

• mahalleli duymasın :((

0|0
    0|0
    • ne yapcaz biz tartıstık az önce o gitti evine ben geldim evee sinirdenn

Erkekler Ne Diyor 6

• bak yemin ederim bende aynısını yasadım dedim heralde kız beni yakısıklı bulmuo etraftan tepki çekmek istemio die böle yapıo dedim sonra sen bilirsin ben seni herseyden cok seviyorum ama bende böle yapamam dedim bıraktım daha yolun basında ..

0|0
    0|0
    • yaw arkadas olarak her ortama giriyoruz ama sevgili olarak basbasaaa :D anlamadım gittti

• ben kesinlikle karşı çıkardım ben den mi utanıyorsun da gizli kalsın diyorsun ben aşkımı açık açık yaşamak isterim derim

0|0
    0|0
    • dedikk :) kavga ettik sen beni ulasilmaz oldugum için yapiyorsunn bunu anladım dedi böyle isteee

• mühendis olunca insan :D

• :D:D

• Dikkat et ikinci ucuncu... ayni anda cok kisiyi idare ediyo olabilir. Telefonunu karistir. Ustune git illa acik verir boyle bisey varsa

0|0
    0|0
    • Eger oyle olsaydi mesajlasmalarimizi gosterirdim millete. sen benim icin heves degilsin seni sadece kalbim degil mantigim da istiyor de

• Tamam reis.. tskrler baska ne diyim.

• bencede bilmesin ondan sonra iş cidiye biniyo

0|0
    0|0
    • ailesi yok ne binicik ciddiye cinsellikte istemiyoruz yani

• kızda bişeyler var..

0|0
    0|0
    • nasil birsey müdürüm

• başka bir dalgası olabilir. seni çevresine göstermek istemiyor olabilir.

• ya öyle erkeklerle birlikte olucak biri degil valla ben ikna etmek için kaç ayimi verdım buna birlikteyiz 5 aydir sevgiliyiz kimse yokken bomba kimse varken arkadas oluyoruz anlamadım gıttı

• Birşeyler saklıyo bence başka erkekler falan bilsin istemi galiba konuştugu başka erkekler falan var ya da başka şeylerde olabilir ailesinın kulağına gitsin istmiyordur

0|0
    0|0
    • anlamadım gıttı valla

• evlilik için erken yaw öyle birseye giremem :)) daha 5 senem varr

• abi takıl ozamn ne canını sıkıyon

Yükleniyor...