(Resimli) Sporcu arkadaşlar, Hangi sporu yapmaliyim?

Buraya fotografimi koyuyorum. BU KONUDA BİLGİSİ OLAN yorum yaparsa sevinirim. :)
Yaşım 19.
Boyum 156 kilom 44.5
Oncelikle Kilo vermeli miyim?
Benim istediklerim: belim biraz daha incelsin. Gobegim erisin :(
Alt bacaklarimdan ve bilek kismindan memnunum ama ust bacaklarim üzüyo. Ozellikle yukari kisimlarda bacaklarim resmen

(Resimli) Sporcu arkadaşlar,Hangi sporu yapmaliyim ?

Ben pilates yapmayi dusunuyorum ve hemen etki edecek bir spor istiyorum cunku tatile cikicam :D

Güncellemeler:
Bilgisinden emin oldugum arkadasa detayli konusmak icin ozelden mesaj atabilirim.

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziğin çok tatlı ya 😂 Sadece biraz cardio yapıp squat ile kalça bölgeni düzeltmen lazım aynı şekilde karın bölgene de hafif el atarsak yeterli bence çok fazla abartmaya gerek yok 😊

0|0
    0|0
    • Hii sorma tabi 😊
      Ya squat bacaklari kalinlastiriyor diye okudum bir kac yerde o yuzden uzak duruyorum🙈 Sence pilates yapsam nasi olur

• Hı işte ben onu kesin yanlış yaparım çünkü yapmak çok zor sonra futbolcu bacağına döner bacaklarım 😁 Yaa tesekkur ederim 😊

• Hayır ben öğretirim sana, squat bayanlar için gerçekten çok güzel bir haraket bak 😊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Aslında herhangi bir sporu yapmadan önce beslenme düzenini oturtman ve şaşmadan uygulaman daha iyi olacaktır. Çünkü aman aman bir fazlan yok ve bunun için sırf spora zaman ayırmak bence çok da gerekli değil. Ben yaparım spor da olsun diyorsan, süper o da olur ama beslenme 1. planda olmalı.

0|0
    0|0
  • O boya 50 kilo gider. sıkıntın sıkılaşman gerek. Bunun için yüzebilirsin, fitness yapabilirsin ama pilatesin istediğin etkiyi vereceğini sanmıyorum.
    Not: tatilde 2 hafta bikini giyicem diye yapmayın sporu yaşam tarzı halıne getirin bu tarz sıkıntılarınız kalmaz boylece

0|0
    0|0
  • streçfilm sarıp karnına hızlı yürüyüşler yap en az 30 dk. kan ter içinde kalırsın ve streç filmin yağlı olduğunu görürsün birde. streçfilm yoksa çöp poşetinin altını kesip yap yine olur. yapabilirsen hafif tempo koşu da olur. tatile kadar anca bu yapar başkası zor...

0|0
    0|0
    • Strec film var yapabilirim onu, tesekkur ederim

• Vucut gelistirme fitness yap

0|0
    0|0
  • uzun zamandır spor yapan biri olarak yazıyorum hoca degilim ama bilgim cok.
    156 boya kilon bence gayet iyi. bölgesel yaglanmalar gozukuyor gibi bel bölgesinde özellikle. birazcık yediklerine dikkat edip duzenli fitness yaparsan olumlu sonuc alabilirsin. ihtiyacın olan biraz sıkıslasmak e dogal olarak sıkılasınca bu yumusak kück göbek dedigimiz seyler ortadan kalkıcak belkide kilo degişimi olucaktır. beslenme %75, spor %25 derim susarım :D

0|0
    0|0
  • O göbeği erit önce.

0|0
    0|0
  • Bacaklar carpik futbol oyna.

0|0
    0|0
    • Ya her yoruma acigim da bu ne?
      Carpik degil benim bacagim yazmis olmak icin yazma

• fizigin iyi gibi aslında biraz popo yok :d

0|0
    0|0
    • Ay evet ya 🙈

• Neden?

• nebiliyim beyin objeler arasıntı ilintileyip bağ kuruyor , şöyle düşün bir maymun kafeste önünde sopa var kafesin az ötesinde muç var ne yapar sopayla muzu almaya çalışır ya ilinti kurup bizde yatak , kız seksi hatun görünce ilinti kuruyoruz pembe -.-

• Gayet iyisin eğer İllaki spor yapıp daha şekilli olmak istiyorsan zumba çalış

0|0
    0|0
  • O göbek ne öyle :P

0|0
    0|0
  • squat yap ama ayarını kacırma yoksa kas kütlen artar kalınlaşır tabi bu senın tercihin kickboks yapmaya başla farkı hıssedersn

0|0
    0|0
  • her akşam koşu yap sürekli su iç bak gör ne oluyor 2 haftada

0|0
    0|0
    • Tesekkurler yapmaya calisicam bunu

• Aaaaah insallah olurum 🙏🏼 O hareketleri Varsa link atabilir misin? Ya da bildigin dvdsi olan sporcu varsa soyleyiver :D

• var bir sürü

• Yanık spor

0|0
    0|0
  • Spor yamanlazin

0|0
    0|0
  • Bence cok tatli hu vucutlardan hoslanir türk erkekelr

0|0
    0|0
  • jimnastik yap

0|0
    0|0
  • Dövüş sporlarına yönel vücudun sıkılaşsın

0|0
    0|0
    • Mesela?

• Supersin tesekkur ederim 😊

• Teşekkür ederim :)
      Bir salona gitmen lazım ama amatörce yapma bu işi

• Ölçün Kaç

0|0
    0|0
  • Senın sporun fitness olmalı.. göbek cıkmıs vucudun sekıl alsın yağlardan kurtul

0|0
    0|0
  • bacak çalış

0|0
    0|0
  • aslında fiziğin normal spora gerek yok

0|0
    0|0
  • spora ne gerek varki :D

0|0
    0|0
  • Sen hiç bişe yapma taşsın zaten

0|0
    0|0
  • süper fizigin var ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kilo vermesi fosilleşicekmisin😊

0|0
    0|0
  • Bence fiziğin iyi canım. Ama illa bişey yapmak istiyorsan düşündüğün gibi pilates olabilir bide merakın varsa dövüş sporuna yazılabilirsin fit bir vücudun olur.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yorumun iciin :)
      Dovus sporunu bilemedim becerebilir miyim ama pilatesi dusunuyorum bolgesel incelmeye ihtiyacim var benim

• Cok sagol canim hemen arastirmaya basliyorum :*

• Rica ederiiiim :)

Yükleniyor...