Klasikleşmiş Saçmalıklar?

Benim söylüyeceklerim bunlar; deneysel müzik tribi, muhafazakar eleştiri amacı, ayrılık acısını zorla yaşama gayesi, zeki ama çalışmıyor yorumu, ölenin arkasından onu hiç unutmayacağını belirten beyinsel değişiklikler - müslüm gürses ve neşet ertaş gibi-, hakkın helal ediliyor olması, amerikan düşmanlığı ve converse satış eğrisi, var olan her hükümetin o* çocuğu olması gerçekliği, süreç halinde anarşist takılmak ve kpss çalışmak, romantik olmanın getirdiği amaçsız tebessümler, huşun muşu koruyup kollaması, ayranın bıyıklara teflon etkisi yaratması, banka kartı çıkarılması sonucu hediye edilen top, şemsiye veya çanta, her zaman her yerde her takımın en büyük olması ve belirsiz bir büyük takımlılık, pazar günü ve trt'de çıkan kovboy filmleri, ah türkan yok mu türkan'ın yine dudaktan öptürmemesinin hit olması, berber sonrası belirlenemeyen saatler olsun mu sıhhatler olsun mu, sonsuza kadar yapılacakların çoğunun sonunu görmek. seviştikten sonra şimdi biz ne olduk sorusu yani daha fazla samimiyet beklemek,*git dendikten sonra gitmek mi gereki kalmak mı gerekir sorusuna çözüm bulamayan bir nesil ve unutamadım unutamadım diye senlenen Barış Manço'yu anlayamayan gerizekalı. Sizinkiler

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yavaş yavaş bu ne hız :D

0|0
    0|0
  • son zamanlarda okuduğum en huzur veren yazı ve en mantıklı yazı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...