Psikolojik baskılardan olumsuz etkilenir misiniz?

Çevrenizden gelen psikolojik baskılara karşı başarılı bir şekilde direnebilir misiniz? yoksa hemen bozuntuya uğrayıp, size baskı yapanın amacına ulaşmasına tanıklık mı edersiniz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisinin ortasında bir yerde geziniyorum. dirençli biri olmaya çalışıyorum ama bozuntuya uğramaya yatkınım ben

0|0
    0|0
  • Ben bu soruya sevgilimle olan olaydan yola çıkarak cevap verim orttal bîr teyzeye 2 kız sevgilîmi sormuş yakışıklı kim bu vs dîye teyzeyle konuşuyoruz bana sevgilimin çapkın olduğunu söylüyo sevgilimi baya bir kötüledi yani iç dünyamda hemen yıkıldım tabi ama dışarıya sağlam gözükürüm olsun ben mutluyum şuan bir sorun yok dedim güldüm ama sonra baya etkisinde kaldım

0|0
    1|0
  • Aldigim psikolojik darbeleri kendi kendime kaldigimda tedavi eder, baskici karsissinda tam guc direnirim. Yaralandigimi kolay kolay belli etmem :)

0|0
    0|0
    • tebrik ediyorum sizi :), benim gibi içinden geçen yüzünden okunan bir insan öfkesini nefretini duygularını gizleyemiyor hemen yüzüme vurur benim için çok zor bir durum, eğri hayatı doğru kurallarla yaşamak :)

• cokta tinnn diyib gülüb gecerim

0|0
    1|0
  • sarkazmımla döverim.

0|0
    0|0
  • hemen etkilenirim hiç direnemem .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• her türlü pisikoloji baskılara gülmek güçlü olduğunun göstergesidir.

0|0
    0|0
    • evet ama her insanın ruh hali buna izin vermiyor

• geleceği olanın göreceği olur :)

• iyiya işte kendini güçlü zanneden insanlar , esas gücün kimde olduğunu anlar .:)

Yükleniyor...