Aykut kocaman mi Fatih terim mi?

Galatasarliyim kucuklumden beri ama asiri derecede son 1 senedir Aykut kocaman hayranligi basladi bende birden bire.. En buyuk sebebi gollerden sonraki o durusu Fatih hcca gibi simarmamasi.Fenerin avrupada finale gitmesini isityorumm yeterki Aykut hoca uzulmesin..

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Galatasaraylıyım, Fenerbahçeli arkadaşlar Aykut Hocayı beyenmiyor ama bence yanlış yapıyolar Ayku hoca çok iyi bir hoca. Kim derdiki Fenerbahçe 40 yıl aradan Sonra Tr Kupası alacak, dahada önemlisi Avrupada finale çıkacak? bunlar Ayku hocanın sayesinde oldu bence haksızlık ediyorlar tabi yinede Fatih Terimle kıyaslanamaz Fatih terim bu işin piri tabiki ikisini kıyaslamak Drogba ile Weboyu kıyaslamak gibi olur mantıksız. Arada siklet farkı var çünki. Fatih terim Mourinho Ferguson bunlarla aynı siklettedir. Aykut hocaya sabredilirse oda zamanla Fatih hoca gibi olabilir ama çok tecrübelenmesi lazım açıkcası o seviyeye gelebilmek için bir 10 - 15 sene gerek. Ha karakter olarak sorarsan fatih terimin karakter yönünü bende beyenmiyorum çirkef buluyorum aykut hocada tam tersi efendidir.

1|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 26

• Aykut Kocamanı sadece Galatasaraylılar seviyor zaten:)

1|2
    0|1
  • bir fenerli olarak fatih terim diyorum aykut hocanın çok yolu var daha fatih terim olabilmesi için ama fatih terimde gözümden düştü açıkçası yaptığı son hareketler aldığı ceza vs kendisine yakışmayacak şekilde davranıyor, gerek yok.daha çok hoca lazım bize böyle milli takımın başına geçecek adam yok 75 milyonluk memlekette.

0|1
    0|0
  • İmoaratorla aykut hiç karşılaştırılırmı Fatih Terimin başarıları ortada aykutun başıları ne ? 1 tsl 1 t.r kupası

0|1
    0|0
  • Fatih Terim' in tecrübesi, başarıları ve bilgisi Aykut kocamanla aynı kefeye koyulmaz.

Boşuna İmparator denilmiyor.

0|1
    0|0
  • tabiki fatih terim... gol attımı şımaracak tabi... öğrencileri dediğini tutuyor fatihin aslanları... aykutta bir tedirginlik görüyorum ben... üzerinde cok baskı var... sanki gol atınca bir ohh cekiyo... hesap vereceği yerler var.. ama fatih hocam rahat... sen devam et aykutu sempatik bul :PPpp

0|1
    0|0
  • haha fatih hoca ile aykutu kıyaslıyor

fatih terim Türkye nin en kariyerli hocasıdır.

kocaman her maç sonrası hakemlere saldırıyor, eskişehir maçında hakemin üstüne yürüdü hakaret etti, her maç sonu gs a göndermede bulunuyr bumu saygılı hadi len ordan git feneri tut

0|2
    0|0
  • tabiki fatih terim.. gol sonrası konusunda da acayip saçmalamışsın. Galatasaray gol attığında biz yerimizde duramayıp hoplayıp zıplıyoruz. adamın yönettiği takım gol atıyor put gibi durmasını bekleme..

0|3
    0|1
    • hmm tabi tabi orduya, akhisara karsi hepsini görduk,

• sen Galatasaraylı değilsin.. seninle tartışmak boş zamanı bile kaybetmek olur.

• bence aykut hoca nedeni ise 3 temmuz sürecindede alex olaylarındada hep kötü zamanlarda dik durmasını bildi ve takımı için herşeyi yaptı .

0|0
    0|2
  • şimdi bunu izleyipte aykut kocaman tercih edilir mi :))) link

0|1
    0|0
  • Bende FB liyim ama Aykut hoca demem.Adamın bir kere güldüğünü görmedik ya daha

0|1
    0|0
  • carvalhal en birincisi

0|0
    0|0
  • fatih terim hoca deyil sadece kurtlar vadisine özenen biridir: aykut kocam tam bir teknik direktördür ama fatih terim ile kıyaslarsak:

0|1
    0|2
  • şaka mı bu ? taabi ki de İMPARATOR

1|0
    0|0
  • içbiri SAMET AYBABA :ddd

0|1
    0|0
  • karsılastırma cok sacma.aykut kocamanın kariyeri ne ki fatih terim yanında

0|1
    0|0
  • Fatih Terim'in karakterini hiç sevmiyorum.Aykut Kocaman daha iyi.Tenik Direktörlük olarak Fatih Terim daha başarılı.

0|0
    0|2
  • fenerlilik sinyali alıyorum sende.

0|0
    0|0
  • yaf ikiside iyi ama fatih terim biraz daha önde

0|0
    0|0
  • yılmaz vural

0|0
    1|0
  • Yılmaz hoca

0|0
    1|1
  • Ertuğrul Sağlam

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bu sene için Aykut Kocaman. resmen futbolun bugunu keşfetmiş. o kadroyu finale çıkarmak muazzam birşey.

0|0
    0|3
  • aykut banada gol atsa keşke diyorsun bence:D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ben de ama Alex faciasından sonra Aykut Kocaman benim için bitmiştir.

Fatih Terim'i de 99'dan beri tanırım sosyal hayatta nasıl oldugnu da bilirim. Bi' yaramazlığını görmedim. Sevmiyor çoğu insan ama ben seviyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fatih Terim'in kılım kadar sevmem..

Alex'i gönderen Kocaman'da gözümde çok farklı değil..

0|0
    2|1
  • Forever İmparator <3

1|2
    0|0
  • aykut hocanın duruşu hakikaten iyi.bende aykut kocaman diyorum.

0|0
    2|2
  • Aşk bu Fatihe de konar Aykuta da.

1|1
    0|0
  • hee bizde yuttuk Galatasaraylı olduğunu :D

seni gidi ikiyüzlü pis şikebahçeli seni...

aykuta hayran olacağını inek pisliğine hayran ol,hiç bari o gübre olarak işe yarar :D

1|2
    1|0
    • inanmiyorum senin gibi pisliklerde bana yorum yazmis.. ne kadar hasta dengesiz pislik bir sillik oldugunun göstergesidir su yazdin yorum.. herkesin yazdigi yoruma sonra dönupte kendi yorumuna bak.. inan bana ne kadar mikrop pis bir insan oldunu anlarsin sende..

• sen asıl hayran oldugun pisliğe bak, o dediklerin sensin ki öyle bir pisliğe hayran olmuşsun.

senin gibi pis şikabahçeliler,Galatasarayımızın adını bile pis ağzına almasın

Yükleniyor...