Kasa eğitimi? gerçekten eğitim her yerde şart yani

yaa yığmış oraya bütün marketi, kasanın önünde ellerini bağlamış bekliyo.. ürünler kasiyer tarafından bir bir okutulup diğer tarafa yığılıyor.. bizimki hala derin sularda..kasiyer borcunuz şu deyince " HAA " bir aldıklarına bakıyo.. başlıyo çantasından iki saat kredi kartını armaya.. kasiyer ödemeyi halledine kadar bu gene hayal aleminde.. kredi kartını alyor o derriinnn çantaya itina ile yerleştiriyor.. gitme vakti geldiği o an dank ediyor hanımın/beyin başlıyo ürünleri poşetlemeye...

yavv kardeşim ürünler geçerken kredi kartın paran neyse hazırla, ödemen alınırken poşetlesene..

hep mi bana denk geliyor bu mıymıntılar sizde sinir oluyor musunuz?

Güncellemeler:
birde bankamatik.. hayır bir insanın almayan bankunotu 30. kez aynı şevkle ve öflemeden sokmaya çalışmasına şaşırmıyorum da artık.. hep mi beni buluyor kardeşim ya :(:(:(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• :D öyle tipler var işte sen şükret geçen bir tanesi aynı senin dediği gibi yaptı aaa yağda indirm varmış dedi gitti yağ almaya bende arkasındaki sıradaydım. kasiyerdeki bayan bana bir baktı sanki bakışlarıyla söver gibiydi bunlar nasıl insan diye.

1|0
    0|0
    • yaa ne diyorsun geri döndüğünde sadece yağ olsa elinde gene iyi :D

• geçen gittik çikolatalrda indirim vardı gittim çikolataları doldurdum. sırada bekliyom önümde 2 kişi var arkamda 1 kişi bir baktım kasadaki kadın 30 tane çikolata almış hepsindednde 3 tane almış yani 3 snicker 3 metro 3 ülker çikonat felan kasadakide indirmi daha fazla alsın diye 3er 3 er geçirdi hepsini ömrüm gitti orda :( . tabi kadın tek yağla gelmedi birkaç şey daha almıştı bir kasadan ayrıldı 3-4 metre gitti geri döndü pardon hanfendi yağlar ne tarafta dedi. :D

• :) al işte kafasından aşağı dök o yağı

Erkekler Ne Diyor 5

• Hep bana mı gelir böyleleri lafını söylemeyen kişi duymadım ama bu böyleleri kim daha onu çözemedim.:)

1|0
    0|0
  • napcan işte paranın hatırına kasiyerde bişi diyemiyor,yazık onlarada ama neyse çok şey varda her keze eğitim şart...

1|0
    0|0
  • ben ürünü alırken hesap yaptığımdan öyle birşey yaşatmadım daha hiçbir kasiyere.Birde genellikle kredi kartı ile yapıyorum alışverişimi sorun olmuyor

0|0
    0|0
  • Soru başlığını okuyunca önce yanlış anladım! Sonra detaylarını gördüm! :)).. Allah sabır versin...Başka yorum yapamıcam :))

0|0
    0|0
  • en çokta o kasada poşeti açamamak koyuyor.okadar şey al okadar parayıda ver ama gel gör ki tırnaklar kısa poşeti açıp içine dolduramıosun açıp:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• haklısın katılıyorum..

1|0
    0|0
  • aynen haklısın ben de sinir olurum :/ bir de yolu kapatıp öyle bekleyenler de var tabi onları unutmamamk gerek :/

0|0
    0|0
    • yaa dimi... valla bu gün beni deli edenler 3 kişiydi ya.. 3 kişi 5 poşeti 5 dakikada nasıl poşetler.. dünya rekoru :)

• yok diyemiyorum valla..bir kere birine sataştım ben yaşlarında bir kız.. o kadar bekletti bizi kasiyere sataştı.. hatırlamıyorum şimdi kasiyer geç verdi galiba parasının üstünü... kıza laf söylüyor. sizde bekleyeceğinize poşetlerinizi doldurun hanfendi o zaman dedim.. bir kaldı bana laf ata ata topladı poşetlerini :)

• sabırlıklar :/

• Migros jet kasa cidden iyi böyle sorunlar olmuyo.

0|0
    0|1
  • dun bilet doldurayim dedim gisedeki kadin bilmiyormus bufe sahibi bide sinir oldum yani iki saatte dolduramadi

1|0
    0|0
  • evet cidden şart katılıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...