Evlendikten sonra kadının eşi çalıştığı maaşını karısına oldugu gibi mi verir?

Evlendikten sonra kadının eşi çalıştığı maaşını karısına oldugu gibimi verir yoksa karısının ihtiyacı oldukçami para verir kendisine. Ve borçlarda kadın mı erkek mi ilgilenir? Ozelikle evli kadın ve erkeklere soruyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ortak bir yerde toplanması en mantıklı olanı :)) Sonuçta evlisiniz yani ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• adam parayı alır karısı lazımsa para ister yoksa mali işler erkektedir. ha adam parayı tutamayan tipse kadının alması gerekir ama kadınları yönetme sanatından alıntı olarak söylemek gerekirse ve uygulamada olanıda söylemek gerekirse örnek eve gelen 5 ise kadına 2 geliyor bile deseniz o yetişir :) erkekler yetiştiremez çoğunlukla. bazı erkeklerde tam tersi fazlasını bile çıkartır oradan. kişisine göre yani

0|0
    0|0
  • adamın mali işlerine karışılmaz..ekmeğini suyunu verip istediğini alıyosa karışılmaz..

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir ama çoğu türk erkeği ihtiyacı oldukça para verir mesela memursa ayın 15.de parayı verir .:D

0|0
    0|0
  • Karısına maaşı olduğu gibi vermez. İhtiyacı oldukça verir. Ayrıca borç harç işleriyle erkek ilgilenir. Evin dış işlerine karışmaz. Kadın sadece iç işleriyle ilgilenir.

0|0
    0|0
  • erkek daha baskındır bu konuda, ama bazen kafası erkeğe göre daha iyi çalışan kadınlar hakimdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ihtiyacı dahilinde ne kadarsa kocasından alır.

0|0
    0|0
  • borclari beraber hallediyoruz. ikimiz calistigimiz icin ve ondan biraz daha fazla maas aldigim icin ihtiyaclarimi kendim karsiliyorum. ama ev icin ya da yemek su bu olsun esim karsiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...