Bisiklet severler bana bir eldiven önerin carraro marka lütfen?

Yeni bisiklet aldım carraro sport 327 model gri olandan. Bana bir carraro marka bisiklet eldiveni lazım 3/4'lük yani yarım elli. Boyası çıkmayan bir modelini önere bilicek? Ha bu konuda bilgisi olupta önerileri olan mesaj atabilir her hangi biisklet bilgisini paylaşmak isteyenler... Şimdiden KS HALKINA TEŞEKKÜRLER...

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• marka önemli değil ben hep cırtcırtlı alıyom ve xl büyük olmasın elini kavrasın zamanla açılır

0|1
    0|0
    • Deneyerek alıcağım zaten. Sıkıcak az böyle tam oturan az sıkan alıcağım ama elimde baya büyük ya L ya da XL olur. XL denedim zar zor girdirdim içine nasıl çıkartırım bilmem. Birde çıkarmasıda zor böyle çek çek valla cırt gider hemen dayanıklı bişey almak lazım. Öneri lütfen bugda kaldım ben

• decathon dan alabilirsin özel marka bilmiyorum valla :D orda çeşit bolll, sen bayağı bisiklet sporu falan mı yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Hayır, Elidven takmak için baya yapmaya gerek yok ama akşamları 25km yapıyorum 25 de gel 50km. carraro sportive 327 var bende. Hani uyumlu olsun diye. yoksa çok fiyat farkı yok aşırı marka değil yani

• aynen anladım senin için gerekelilik hemde güvenlik açısından haklısın...

• Sanırım bulamam gittim alanyayı dolaştım zaten bisikletle engel çıkmadığı sürece alanya boydan boya 5dk alıyor benim bisikletle. Bulamadım bayisinde xl kalmamaış :) o derece. Bunun dışında hangi markayı tavsiye ediyorsun jelli düşünüyorum zaten ve xl olması lazım.

Yükleniyor...