17 Haziran İspanya - Türkiye kadrosu ne olmalı?

Yenildiğimiz ilk maç kadromuz şöyleydi:

Volkan - Caner - Hakan Balta- M. Topal - G. Gönül - Ozan - Selçuk - Oğuzhan - Arda - Cenk - Hakan Ç.

Parça parça bakarsak bence öncelikle Semih - Hakan defans 2lisine dönmeliyiz kesinlikle, Semih her ne kadar formsuz olsa da Mehmet Topal'ı defansif orta saha olarak kullanmalıyız İspanya karşısında, Hırvatistan orta sahada çok güçlüydü, İspanya'da aynı şekilde olacak. Onun dışında Mehmet Topal geldiğinde Ozan'ı çıkarmamız gerektiği düşünüyorum orta sahadan. Volkan Şen'in de Arda Turan'ın yerine oynaması gerektiğine inanıyorum. Volkan'da kötüydü evet ama Arda top falan oynamıyor. Emre Mor'a çok güveniyorsa onu da deneyebilir Arda yerine ama İspanya karşısında kaybolabilir Emre, Volkan'a nazaran.
Aklıma gelenler bunlar. Bana göre takım pek iyi değil zaten ama kötünün iyisi de böyle olur diye düşünüyorum. Torpilli Ozan'a, yürüyen Arda'ya ve defansta Mehmet'e ihtiyacımız yok, özellikle M. Topal gibi bir oyuncuya orta sahada ihtiyacımız var. Oğuzhan'da çok iyi değildi ama yine oynayabilir bana göre, duruma göre de Nuri denenebilinir.
Forvet olayına da girmek istiyorum aslında ama o iş biraz sıkıntı, Cenk'in Gomez'in yanında oynadığı gibi 2. forvet olarak daha iyi bir oyuncu olduğuna inanıyorum. Tek forvetken kayboluyor maalesef. Fakat İspanya karşısına çift forvet çıkmak da zordur tabiki, onun kararını da Fatih Terim verecektir, becerebilirse.

Sonuç olarak kadro bana göre şöyle olmalı:

Volkan - Caner - Hakan Balta - Semih - Gökhan Gönül - Mehmet Topal - Selçuk İnan - Oğuzhan Özyakup - Volkan Şen - Hakan Ç. - Burak Yılmaz.

Güncellemeler:
Güncel.
Günaydın ve son güncelleme :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 19

Yükleniyor...