17 Haziran İspanya - Türkiye kadrosu ne olmalı?

Yenildiğimiz ilk maç kadromuz şöyleydi:

Volkan - Caner - Hakan Balta- M. Topal - G. Gönül - Ozan - Selçuk - Oğuzhan - Arda - Cenk - Hakan Ç.

Parça parça bakarsak bence öncelikle Semih - Hakan defans 2lisine dönmeliyiz kesinlikle, Semih her ne kadar formsuz olsa da Mehmet Topal'ı defansif orta saha olarak kullanmalıyız İspanya karşısında, Hırvatistan orta sahada çok güçlüydü, İspanya'da aynı şekilde olacak. Onun dışında Mehmet Topal geldiğinde Ozan'ı çıkarmamız gerektiği düşünüyorum orta sahadan. Volkan Şen'in de Arda Turan'ın yerine oynaması gerektiğine inanıyorum. Volkan'da kötüydü evet ama Arda top falan oynamıyor. Emre Mor'a çok güveniyorsa onu da deneyebilir Arda yerine ama İspanya karşısında kaybolabilir Emre, Volkan'a nazaran.
Aklıma gelenler bunlar. Bana göre takım pek iyi değil zaten ama kötünün iyisi de böyle olur diye düşünüyorum. Torpilli Ozan'a, yürüyen Arda'ya ve defansta Mehmet'e ihtiyacımız yok, özellikle M. Topal gibi bir oyuncuya orta sahada ihtiyacımız var. Oğuzhan'da çok iyi değildi ama yine oynayabilir bana göre, duruma göre de Nuri denenebilinir.
Forvet olayına da girmek istiyorum aslında ama o iş biraz sıkıntı, Cenk'in Gomez'in yanında oynadığı gibi 2. forvet olarak daha iyi bir oyuncu olduğuna inanıyorum. Tek forvetken kayboluyor maalesef. Fakat İspanya karşısına çift forvet çıkmak da zordur tabiki, onun kararını da Fatih Terim verecektir, becerebilirse.

Sonuç olarak kadro bana göre şöyle olmalı:

Volkan - Caner - Hakan Balta - Semih - Gökhan Gönül - Mehmet Topal - Selçuk İnan - Oğuzhan Özyakup - Volkan Şen - Hakan Ç. - Burak Yılmaz.

Güncellemeler:
Güncel.
Günaydın ve son güncelleme :)

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bence de böyle olmalı Ozan tufan kim yahu bu koskoca milli takım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mehmet Topal'ın arka adalesinde zorlanma var muhtemelen 2'ci yarıda oyuna alır. Ozan gene ilk 11'de olur. Emre Mor'a da ilk 11'de şans verilmeli. İlk maçta güzel verimli oynadı.

0|1
    0|0
    • Yandık ya Topal'da yoksa valla -.-' Torpilli Ozan olur zaten de bende ki bir ümit işte. Emre Mor candır :)

• Gökhan'ında ufak bir rahatsızlığı var ama maça kadar yetişir. Selçuk İnan, umarım İspanya maçında da frikikten attığı o müthiş gollerden birini atar. 😊

• Frikiği Hakan'a veriyorlar fakat bence bazılarını Selçuk kullanmalı. İlk maç hiç etkili frikiği olmadı Hakan'ın.

• ben ben ben ben ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kadro ne olursa olsun
    Canerden vazgecmeli
    2 aydır dogru düzgün top oynamayan adam ki Srna nefes aldırmadı
    ismail köybaşı olmalı orada..
    onun dışında kardo iyi..
    ama volkan şen topu eziyor oyun zekası olan oyuncu lazım.. Arda veya Yunus Malili olsun
    Burak dogru düzgün top oynamadı oynadıgı hepi topu iki maç
    Cenk tosun ile başlayacak.. gibime geliyor

0|1
    0|0
    • Caner top oynamadı fakat kadroya aldıysa oynamalı bence, hele ilk maç oynattıysa oynatmaya devam etmeli, formda hali Türkiye'nin en iyi yerli beki durumunda.
      Volkan Şen topu eziyor ama aynı zamanda ileri de taşıyor, Arda'yı şu an GS'ye koy top oynayamaz bana göre. Yunus'u çok iyi tanımıyorum açıkcası fakat maalesef Burak'a kaldık gibi bir durum var.

• Almanlar genç oyuncuları bir sene ikinci takımlarında oynatırlar..
      Dortmunda gitmesine sevindim gerçi..
      En iyi gelişecegi lig ve takım

• Aynen :)

• Volkan BABACAN Yine Kalede Olsun Üzerine Gelen Topu İçeriye Almak İçin.. Fenerbahçeliyim Bizde Yetişti Ama #Refleks 0

0|1
    0|0
  • Volkan
    Caner Balta Ahmet Gökhan
    Topal Selçuk
    Oğuzhan Hakan Volkan
    Cenk

4-2-3-1

0|1
    0|0
  • kardeş bu takımdan hiçbir şey olmaz oyunu ileriye taşıyacak oyuncu yok.
    bence kadromuz şu olmalıydı ki malesef oyuncular.

Volkan Demirel
    Caner Erkin
    Ömer Toprak
    Hakan Balta
    Gökhan Gönül
    Mehmet Topal
    Selçuk İnan
    Hakan Çalhanoğlu
    Volkan Şen
    Gökhan Töre
    Burak Yılmaz

Arda fiziğini kaldıramıyor. Oğuzhan bu takımda herkesten daha iyi tekniği var ancak fatih hoca kullanamıyor. o yüzden bu ikisi yedekten girmeli 3. yedek ise ilk11 den hangisi düşerse o.
    kanatlar iyi olmalı yoksa oyun döner durur

0|1
    0|0
  • o takımdan asıl çıkarılması gereken kişi FATİH TERİM dir onun olduğu yerde başarı olmaz herkesin derdi ozanın saçı kimsenin terimi eleştirmeye cesareti yok ülkede kendi takımında oynamayan adamı ne diye 11 de oynatıyosun diyemiyolar ozanın saçıyla oynuyolar

0|1
    0|0
  • bizim selcuk bozuyo oyunu , hep yanpas yan pas oraya mehmet topal oguzhan ikilisini koymak gerekir. kalede volkan hazirlik maclarindaki gibi degil ilk macta korku dolu gozlerle izledik heran yiyebilir diye ve nitekim yedi.
    Sag bek gokhan sol bek hakan balta olmali semihin yaninda ozan stoper baslayabilir fiziki durumu iyi cunku geriden oyun kurmak gerek ispanyollara karsi ayagi cok iyi stoper gerekir bu ozan olabilir.
    ileri solda arda sagda volkan ile baslamaliyiz burak ve cenk cift forvet cikarsak ispanyollara karsi korkarak oynamamis oluruz 90 dk yaydigin zaman bu kadro ayakta kalir

0|1
    0|0
  • onu bilmiyomda 17 haziran benim doğum günüm. Yapabiliyosanız adresimi felan öğrenin hediye gönderin :D

0|1
    0|0
  • İspanya garanti yencek ya da en kötü beraber olacak Türkiyenin 2 tane sağlam kadrosu vardı 1. 2002 deki kadro dünya üçüncüsü oldu diğeri 2008 deki kadro Euro 2008 de üçüncü oldu. Şimdiki kadrolarda diğer kadrolarda bir halta yaramaz. İspanya havada karada gömer. bir arda var arda da ne yapsın tek basına toplamıslar bebe beliği 18 yasında 21 yasında bunlar ne la. Yok dortmunda oynuyomus bilmem ne kaç yıl tecrübesi varda a milli de oynatıyon. Gol attığını felan filan geç daha toy. Tecrübeliler dururken gençler olmamalı hazırlık maçlarına oynat bir halt olmaz bosuna beklemeyin yakında elenir döner türkiyeye.

0|0
    0|0
  • Volkan-Caner-Balta-Semih-Gönül-Topal-Selçuk-Oğuzhan-Arda-Olcay-Burak

0|1
    0|0
  • forvet yunus mallı

0|1
    0|0
    • Yunus'da denenebilinir tabi ama bence Burak (maalesef) daha iyi bir tercih.

• Volkan babacan
    Gokhan gonul - semih - h. balta - caner
    Arda - m. topal - oguzhan
    H. calhanoglu - olcay sahan
    Cenk tosun

0|1
    0|0
  • Arda'nın oynaması gerektiğini düşünüyorum oğuzhan'ın yerine

0|1
    0|0
  • volkan caner, gökhan ahmet calık hakan balta mehmet topal oguzhan selcuk arda yunus hakan calhanoglu

0|1
    0|0
  • hırslı olsa birde totişlerini biraz indirsek yenerler

0|1
    0|0
  • onur kıvrak-semih kaya-serdar aziz-gökhan g-caner e-selçuk-mehmet-arda-oğuzhan-volkan şen-cenk tosun

0|1
    0|0
  • Ozanin ne torpili var ? Gayet iyi mucadele etti diger oyunculara gore

0|0
    0|0
  • Bjkliler kadrodan silinmeli kim olursa olsun. Gökhan bile Bjkye gittiyse o kadrodan silinmeli eziklik psikolojisi olucak ondanda.

0|0
    0|0
  • Volkan
    Gokhan Semih Hakan Caner
    Selcuk ozan (mehmet)
    Emre mor (arda) hakan c volkan sen
    Cenk

0|0
    0|0
  • bize bir tane daha kale direği koysunlar tüm defansı alsınlar maçtan

0|1
    0|0
    • Kale muhabbetine hiç girmedim hocam, bir GS'li olarak Volkan Demirel'i görmek isterdim, yalan yok. Volkan Babacan bu ayarın kalecisi değil. Ama Onur'da nasıl oynar bilemiyorum.

• 80 milyon kişilik ülkede bu saydıklarından hiçbiri kadroya layık değil. fatih terim de yol alsın artık iiçler acısı 340 bin nufuslu izlanda neler yapıyor biz neler yapıyoruz yazık gunah

• Hırvatistan'da 4.5 milyon nüfuslu kardeşim :D resmen dalga geçtiler bizle.

Yükleniyor...