Spordan sonra yemege saldiriyorum?

fitnesden sonra cok karnim acikiyo, cikolata vs yiyorum? istahim kapanmasi icin ne yapmaliyim? (kilo vermek icin gitmiyorum, yaglari kasa ceviriyorum). bide ne yememem gerekir?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yaglarin kasa donusmesi bir sehir efsanesidir ve ne yazik ki boyle bir sey mumkun degildir ancak sikilasmaniz mumkundur. Yag yakip, yagsiz kas kutlesi insa edebilirsiniz bunun icin de yemek yemeniz gerekir yine :) kilo vermek icin gitmiyorsaniz ve bahsettiginiz gibiyse bence Şu an tas gibi bir fiziginiz vardir. Tecrubelerime dayanarak soyluyorum :)

0|0
    0|0
    • evet fizigimle memnunum :) ama karin kaslarimin daha belirgin olmasini istiyorum:)

• Yaz bana

• Eig icin tesekkurler.

Erkekler Ne Diyor 10

• "Yağları kasa çeviriyorum" bu kafayla salona gidersen zaten hiçbir şey elde edemezsin, ne yağ kasa dönüşür ne de kas yağa

Lahmacun'un çiğ köfteye dönüşme ihtimali var mı?

1|0
    0|0
    • benim hocam öyle dedi , Şu an elde ettim bile istedigimi , sadece karnim acikiyo cok

• Ya yağ oranın fazladır ya da vücudun su tutmuştur yani ödem vardır, tuzu biraz kes su tüketimini ihmal etme yeşil çay içebilirsin.

• tsk ederimm :)

• Saldır tosun

1|0
    0|0
  • abur cuburu kes yemegini ye ayi gibi

1|0
    0|0
  • Hem soru sorup hem kendin cevabını vermişsin.

1|0
    0|0
  • haşlanmış brokoli ve balık... artı spordan sonra yarım saat hatta bir saat dayanabilirsen süper olur... spordan öncede şu bir kase süte koyduğumuz yulaflı, tahıllı gıdalardan alabilirsin...

1|0
    0|0
  • Çikolata yeme protein tüketebilirsin et ve süt ürünleri makarna

1|0
    0|0
    • yumurta süt peynir cok yiyorum

• bir dahaı gelcez dünyaya ye istediğini ^^ seni seven böyle sevsin

1|0
    0|0
  • Bir yandan verip bir yandan alarak nötr dengesini sağlayan koca yürekli kız

0|0
    0|0
  • yemek yiyebilirsin

1|0
    0|0
  • lifli yiyeceklere

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimde öyle. Protein al bol bol 🔥

2|0
    0|0
  • O zaman boşuna spor yapma

1|0
    0|0
  • Protein agirlikli beslen cikolata yeme kuru uzum ye kayisi ye yogurls karistir tahillar satılıyor markette ondan al yogurda karistir ye tok tutat yogurt sut kesin kullan iyi olur

1|0
    0|0
  • Kilo alirsin ama yeme. 1 saat sonra muz yiyebilirsin kas yapmak icin ise yariyormus

1|0
    0|0
  • meyve ye

1|0
    0|0
  • Valla ben de antremandan gelince aynen yemeğe saldırıyorum ama çare yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...