Siz Milli takım oyuncularına nasıl bakıyorsunuz?

Bana hep Bjk ye çok karşısın yazıyor burdaki Bjkliler ben karşı olduğum için oynamasınlar demiyorum. İstatistlik konuşuyorum Avrupada tecrübesizlikden ilk turdan elenenler Milli takım tecrübesi olmayanlar yararlı olur mu diyorum onlar ise. Arda çıksın Olcay oynasın Cenk fotvet Oğuzhan ortasaha ilk 11 de çıksın diyor peki siz kendi takımınızda oyuncuların oynamasını mı istiyorsunuz Milli takımda yoksa kazanması için kim daha iyi ise o oynasın mı istersiniz.

• Evet kim iyise o oynamalı. Takımcılık olmamalı.
    50% (1)100% (5)86% (6)Oy Ver
  • Hayır sadece bizim takımdan oynamalı.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bjkliler öyle malesef takımcılık yapıyorlar.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    50% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Fatih Terim evladı Arda'dan vazgeçmedikçe gruptan çıkamayız. Tabiki kim daha iyiyse o oynamalı Mehmet Topal stoper oynamaz. Selçuk defansif ortasaha değil burda oynatıyor anlayamıyorumki bu Terim'i

0|0
    0|0
    • Çok değişik bir kadro çıkartıyor 3 tip aynı oyuncu Hakan. Arda. Oğuzhan 3 un 2 si kanatlarda oynuyor ama 3 u de ortada orta açan oldumu bunlardan serbest vutuş harici.

• Yedek denilen Cenk ondan fazla oynayan Van Persie Fernandao ve Umuttan daha çok katli sağladı. Oğuzhan ise avrupanın takibinde bu sene çok mac kazandırdı
    Sanırım Beşiktaş 'ın şampiyon olmasını hazmedemeyen şampiyonluğu kaybeden bir arkadaşsın

1|0
    0|0
    • Sende haklısın Hırvatistan maçında 65 dakika sıfır kafa sıfır topla buluşma 4 faul 1sarı kart defansif ortasaha Ozan forvetten daha çok topla buluştu 18 de neden acaba.

• Tarımcılık yapan sensin beşiktaş şampiyonlugu elinizden aldı diye

0|1
    0|0
    • Takımcılık yapsam Buragı oynatın Selçugu oynatın demem biz Gs ile çekişiyoruz Bjk 3. büyükklüp kupa sayısında fark atmışız.

Yükleniyor...