Şok diyetler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence psikolojik sorunları olanlar yapıyor bunu. şişko olduğunu düşünüyor ve hiç bir şey yememe kararı alıyorlar. sadece su vb. içecekler içiyorlar. sağlıklı bir şekilde zayıflamak varken bu yola başvurduklarından psikolojik diyorum. peki etkili oluyor mu bu diyetler? ölüm orucu falan da deniliyor.. ben çevremde hiç rastlamadım. fakar zararının faydasından çok olduğu kesin. böyle bir tanıdığıız var mı? ya da siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• aynı sekılde bende denedım ınsan gunde 1 elma yıyerek durabılıyor 2 ay kadar bı surede 9 kıloya yakın vermıstım bence yediği yarayan bı bayan kendıne dıkkat etmelı kılo ve göbek bı bayana yakısmıyor bunların olmaması ıcın bır suru yöntem var bı bayan kendini asla salmamalı :)

0|0
    0|0
    • peki sen bunu yapınca o kiloları geri almadın mı? hala yapıyor musun?

• hayır almadım yersem alıyorum bu aralar yemekle mesgulum ama ıstersem rahatlıkla ıstedıgım kıloda olurum 1,72 boyum var bı ara 38 bedene bıle dustum 60 kılo falandım bıde benım kemıkler ırı kılo olmasa da 36 yada 38 beden olmak buyuk bıse yanı 40 yada 42 bedende bıle boyum oldugu ıcın rahatlıkla zayıf gorunuyorum ıradelı olucan bıraz bogazını tutucan hem hastalık bu kılo sısman olmak hos deıl dusunsene sen kendını bıle begenmıyorsun sısmanken

Erkekler Ne Diyor 10

• Yahu diyet yapan kilo verir bu kadar basit diyet ve spor.COk fazla kasmalarına gerek yok. 5-6 ay yap ve farkı gör

0|0
    0|0
  • Şok diyetler yarardan çok zarar getirir.Sonuçları da ölümle bile noktalanabilr.

1|0
    0|0
  • en güzeli git bi diyetisyene:D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapılmamalı böyle şeyler. Uzman diyetisyenlere gidilmeli.

0|0
    0|0
  • Kahlo olsaydı yazısını paylaşır damlardı buraya.

2|0
    0|0
  • Sağlıksız birşey sonra tekrar kilo alıyorlar zaten yavaş yavaş ve sindire sindire yapmak en iyisi bence

0|0
    0|0
  • Ölüme kadar götürebilecek zincirleme rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Hırsla olmaz bu iş. Azim ve sabırla olur. Ne zaman görülmüş kısa yolun uzun olandan hem iyi hem de avantajlı olduğu

0|0
    0|0
  • Şişman insanların diyetten çok beslenme alışkanlıklarında değişiklikler yapması gerektiğine inanıyorum. Yoksa bir şokla verdiğimiz kiloları diğer bir şokla da alırız.

Pilavın yanında ekmek yenir mi hiç. Olmaz.

0|0
    0|0
  • şok diyerler metabolizmada şok etkisi yaparlar...

0|0
    0|0
  • sağlığı bozucu verdiğin kiloyu geri alıosun bi süre sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hızlı kilo verirsen .. Muhakkak verdiğin kilonun iki katını geri alırsın.

0|0
    0|0
  • 80 kilo olan arkadasım 60 kiloya düştü birkaç ay içinde .Hiçbir şey yemiyordu neredeyse. Devamlı uyuyordu, halsizdi. kilo verme süreci kötüydü fakat zayıflayınca kendine güveni arttı . Ben olsam bu kadar işkence etmem kendime...

1|0
    0|0
  • benim bir tanıdığım böyşe şok diyetlerle haftada 5 kilo falan verdi iyi güzel kilo verdiriuorda sağlığa çok zararlı birşey öncelikle kasları eritiyor bu yüzden yapılması çok sakıncalı sağlıklı bir şekilde zayıflamak en doğrusu yavaş yavaş verilen kilolar geri alınmıyor

0|0
    0|0
  • şok diet hızlı kilo verdirir ama şok geri kilo dönüşü yapar

0|0
    0|0
  • artık onlarda kıloların gıdıcegıne ınanmıyorlar zaten totolarını kaldırmadıkları ıçın kılo alıyorlar ve yıne toto kaldırmadan kolaya kaçıyorlar çevremde boyle tanıdıgım bırı yok

0|0
    0|0
  • bende arkadaşlarımda bu diyetleri çok yaptık ve 16 yaşlarında farkına varabildim kasları eritip yağları sakladığımızı sadece 3 kilo vermek için yapmıştım ve sonrasında tam 8 kilo aldım vücudun patlıyor adeta

0|0
    0|0
  • çok sağlıksız ölüme kadar götürebiliyor

0|0
    0|0
  • 109 kilodan 86 ya kadar düşmüştüm ama ilaç kullandım yeme alışkanlığımı geri kazandım aldım birazını

0|0
    0|0
  • pirinç lapası diyeti elma diyeti vs vs lakin artık şok diyet adı altında bişi kalmadı SAĞLIK DETOKSU AKIMI BAŞLADI 5 GÜN MEYVE SUYU İLE BESLENİP BEDENLERİNİ MAHVETME AKIMI VAR ŞİMDİLERDE

0|0
    0|0
Yükleniyor...