#Euro2016 Romanya - İsviçre maçı ne olur?

#Euro2016 Romanya - İsviçre maçı ne olur?#Euro2016 Romanya - İsviçre
EİG (+)

• Romanya
    33% (1)16% (4)18% (5)Oy Ver
  • İsviçre
    0% (0)28% (7)25% (7)Oy Ver
  • Berabere
    67% (2)56% (14)57% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• romanya:)

0|1
    0|0
    • mümkün bence çünkü kazanamaması hali ilk ikiye by by der... romanyanın daha istekli oynayacağını düşünüyorum bende...

• görücez :D

• aynen izleyip göreceğiz pembe

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 14

• Her iki takımda oldukça fizik gücü yüksek oyunculardan oluşuyor ve iyi bir kadroya sahip ve her iki takımda evinde iyi oynuyor İsviçre deplasmanda romanyaya göre daha başarılı bu maç çok çekişmeli olacağa benziyor.
    Berabere bitme ihtimali yüksek birde kırmızı kart bekliyorum ben bu maçta

0|1
    0|0
  • Şahsen ne olacağı umrumda değil, benim için şu an tek umrumda olan Türkiyenin şu İspanyayı yenmesi ve 3 puan alması.

0|1
    0|0
    • katılıyorum sana ama bu futbolla zor gibi ama insanların dedigi gibide fark yemeyiz, inşallah istediğimiz skoru alırızzzz

• isviçre kazanır

0|1
    0|0
  • İsviçre 1-0 yener

0|1
    0|0
    • o zaman romanyanın fişini çeker evine yollar durum bu görünüyor ama işviçrede gümbür gümbür oynayan bir takım değil

• 2-1 isviçre alır

0|1
    0|0
    • bu skor grupları için büyükavantaj üst tura göz kırpar adeta

• berabere kalırlar ya da bir taraf kazanır

0|1
    0|0
  • Berabere dedim ama 0-1 çifte şans derim Romanya çok da kötü başlamadı 2 puanı son anda kaptırdı

0|1
    0|0
    • romanya gümbür gümbürde oynamadı fransaya karşı ama özellikle ikinci yarı zaman zaman dengeledi maçı bu maçı alamazsa veya beraberlik çıkartamazsa ilk iki için en azından havlu atar bu bir gerçek...

• Tamam da İsviçre de ilk defa turnuvaya katılan Arnavutluk'u 1-0 zor yendi

• çok zorlandı hemde haklısınn

• Isvicre

0|1
    0|0
  • 1-1 berabere biter.

0|1
    0|0
  • romanya daha favori bır takım

0|1
    0|0
    • işviçrede iyi pozisyonlara girdi ilk başlarda ama atamadı maç şu an 1-0 ama bu skorla bitmez sankiii

• İsviçre alır

0|1
    0|0
  • Sifirdan bir olur bnce

0|1
    0|0
  • İlk yarı 0

0|1
    0|0
  • İsviçre kazanır ya da berabere biter.

0|1
    0|0
    • kazanırsa romanyayı evine yollar ilk iki şansı kalmaz artık berbarelik ise son maçı arnavutluk ile oynayacağı için işine gelir kısmen

• doğru tabi haklısın fransayada son 10 dakikada kaybetti 2yarıda maçımn bazı bölümlerinde oyunu dengelediğide oldu, ben romanyaya daha çok şans tanıyorum kazanırsa onlar kazanırı ya da beraberlik, işviçre omaçta canlı çıkamaz sanki :d

• anladım.

Yükleniyor...