Sakaryada bayanlara özel spor salonu önerileri?

Ya ben eve yakın olması açısından atletic women'a kaydolmayı düşünüyorum ama görmeye falan hiç gitmedim. Giden var mı? Hangi spor salonu olduğu çok fark eder mi?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nasıl bir mantıktır. Sadece bayanlara özel spor salonu nedir? Hamam mı bu?

0|0
    0|0
    • haremlik selamlığın savunucusu falan değilim ama daha rahat edeceğimi düşünüyorum çünkü daha boş olacak anladın mı? Bu niye seni bu kadar rahatsız etti anlamadım?

• Neyi anlamamakta direniyosun? Arada çıkabilecek biri için bile sinirimi bozmak istemem. Ki potansiyel var ki bu ülkede öyle bir olayı çıkarmışlar. O salona gitmek istiyorum saygı duyacağın yerde inatla kendi fikrini savunuyosun. Karşıt görüşü de bir değerlendir ona göre yorum yap. Kadınların halinden anlayamadınız gitti. Yazık.

• Bulursan gidersin. :) ama canım ya insanların tamamından para kazanmak varken sırf karılara özel salon açsın :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Göztepe spor klübü :)

0|0
    0|0
  • Orta garajın orda var serdivanada yeni açılıyo bayanlara özel

0|0
    0|0
    • Biliyorum onları da biraz uzak kalıyo gibi, yani zaten çok bayıla bayıla yazılmıyorum üşenip gitmemezlik yaparım diye onu düşündüm. Sağol yine de 👍🏻👍🏻

• Sen nerde oturuyon

• Hepsi kazıklıyor hiçbi halta yaradı yok bu piyasada oldum içn biliyorm

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...