Birini engellediğinizde başarı ile engellediniz yazıyor tuhaf değil mi ?

detaya gerek yok sanırım bana göre engellemek olumsuz bir durum ama başarı kelimesi olumlu için kullanılır =)

0|0
1013

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir kişiyi engelliyorsan olumsuz bir kişiliktir. Olumsuz bir kişiliği engellemiş olduğunda onu kendinden uzak tutmayı başarmış oluyorsun;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sana katılıyorum hemşirem. Bunun yerine "engelleme işleminiz gerçekleştirilmiştir:((" şeklinde olabilirdi.

0|0
    0|0
  • başarısız engelleme sanırım arada 1-2 mesaj kaçırıyor ondan bahsediyodur heralde :D

0|0
    0|0
  • Yapılan işlem "engellenmenin yerine getirilmesi" işlemidir. Bu yüzden bu işlemin başarılı olduğu söyleniyor. Yani işlem başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

1|0
    0|0
  • mission complete !

0|0
    0|0
  • ya zaten başarı kelimesi bilgisayara göre system 32.dll dosyasındaki fonksiyonla bilgisayar istediğin şeyi yapar ve buda gerçekleşirse bilgisayar sana dönüt verir bilgisayarda ruh yoktu 0 ve 1 vardır başarılı ve başarısız ortası yoktur :D

0|0
    0|0
  • "nicktirgitbea" beni engellemiş, neden engellemiş anlamadım :(( link

0|0
    0|0
  • Öylemiymiş.

0|0
    0|0
  • tespidü-l vahşet :)

0|0
    0|0
  • evet tuhaf :d

0|0
    0|0
  • bu aralar durmadan siliniyorum allah engellemeye zeval vermesin :D

0|0
    0|0
  • bana göre olumlu bir davranış:D

0|0
    0|0
  • engellemekte olumlu bişi ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana olumlu

0|0
    0|0
  • ks dek en büyük başarım bu olsa gerek :ddd

0|0
    0|1
  • sinirle engeleniyor genelde.'engelledin,başardın,bitti:) sakin ol,rahatlaaa' :))

0|0
    0|0
  • tuhaf olan birşey daha var türkçe ks olmasına ragmen sordugum soru, soru listesinde yer alırken sorunun altında My Questions yazıyor ...

0|0
    0|0
  • Olumsuz gibi gözüküyo ama eylemin gerçekleşmesini istediğim zamanla olumlu hal alıyor Balım..

Yani mesela küfür ederim veya sarkıntılık yapan bir üyeyi engellemek olumlu...

0|0
    0|0
  • çunku başarı ile engelleniyor o.O

0|1
    0|0
    • meraba tatlım ben nuri <3

• peki tatlım <3

• ebet taklım temizlenip paklansam iyi olacak aslında <3

• Hiç dikkat etmedim.

0|0
    0|0
  • Bu konuda Talepler artsın diye.kirletmeyin çevreyi çöpe atın diye de sosyal mesaj

0|0
    0|0
  • Hiç dikkat etmedim.

0|0
    0|0
  • mesela silerken veya engellerkende neden diye sorulmuyor gerekçesi falan , tak engelleniyor, face öyle değil :D o barıştırmacı uzlaştırıcı :D

burda '' malımı tanıyorum , i*nedir kendileri aferin sana iyi ki engelledin kız'' tak . diye bir şey hissediyorum ben :DDDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...