Erkekten alınıcak intikam ?

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var,ben birini çok seviiyodum 3 ay bakıştık her gün. Ben onun için her gün öğlenleri okulda kaldım. Gittiği spor salonuna yazıldım,her gün dershane girişine çıkışına gittim. Benim en yakın arkadaşım onun en yakın arkadaşı işte. Bigün arkadaşımı sıkıştırmış irem kimi seviyo söyle diye arkadaşım ilkten söylememiş ama sonra mecbur kalmış.Söylemiş.1 hafta falan o arkadaşla aramız bozuldu. Oda bakmayı kesti. Dün arkadaşımla barıştık.Kaynak sağlam. Benim için adriana lima olsa sevmem falan birsürü aşşağılayıcı şey söylemiş. Gerçekten gururum kırıldı. Kimse allaha havale et,umursama falan demesin lütfen ben onun için günlerdir ne haldeyim. Sevip sevmemesi beni üzmezdi ama arkamdan böyle konuşacağını düşünmedim. Gerçekten canım yanıyo,görüşlerinizi alabilirmiyim.Teşekkürler..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel insan, ister inan ister inanma sen kin ve nefret içerisinde yaklaştığın sürece sadece kendine zarar verirsin. Kötü söz dönüp dolaşır sahibini bulur. Seni kötüleyen aslında sadece kendine yazık eder. Ve unutma birine değer vereceksen ölçülü olman gerekir, hak etmeyene haddinden fazla değer verirsen üzülen daima sen olursun. Bırak Allah'a ettiğini kendi bulsun. Sen intikam için uğraşma. Eminimki çok güzel bir kadınsın ve talibin çok olacaktır. Allah hayırlı bir insan nasip etsin sana. O kişiye de ettiğinin aynısını yaşatsın.

Mutluluklar seninle olsun.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum ama bir insanın canını sadece en çok sevdiği acıtabiliyorr.

• Güzel insan, taş yakından gelir herzaman bu böyledir. Ama intikam yerine kendi yoluna bak edene Allah gösteriyor ettiklerini bizzat yaşadım ve tecrübe ettim. Ahımı alan ömrünün sonuna kadar mutsuz oldu.

Erkekler Ne Diyor 3

• çoluk çocukla muhattap olma derim :D yoksa ona hiç bişey yapamassın..

0|0
    0|0
  • Ya siz ne kullanıyorsunuz, gerçekten merak ediyorum yani...neyin kafası bu ?

0|0
    0|0
  • intikam en acı zehirdir, dök gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• skinde degilsin ne intikami bebe

0|0
    0|0
Yükleniyor...