Annemden nefret ediyorum bir insanın annesi nasıl bu kadar dengesiz olabilir...

ben 18 yasındayım ama yasıtlarıma gore baya kucuk gosterıyorum evet bunun farkındayımda zaten ama yasıma gore davranıp yasıma gore gıyınıyorum ama benim dengesız annemın dedıgıne bakarmısın sen cocuk gıbısın sana kım baksın... bı anne bu lafı nasıl kullanabılır ya kac gundur gızlı gızlı aglıyorum bıde bısı olmamıs gıbı noldu kızım sana dıyo ...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bazen büyükler nasıl davranacaklarını şaşırıyorlar tatlım emin ol çoğu kişinin annesi mükemmel iken bazı zamanlarda istem dışıda olsa çocuklarını kırabiliyorlar benimki gibi çocuğunu aşağılayan yoktur diyeceksin belki ama böyle sakın düşünme coğu anne veya baba bunu yapıyor farklı tarzdada olsa o yüzden üzülmeyi bırak boşver annen o senin der yani ağır olmuş ama emin ol oda pişmandır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dengesiz olan sensin.18 yaşındasın profil yaşını neden büyük girdin.Bu soruyu madem gizli soracaksın neden gizliye kapadın.Ayrıca annem bunu demekle neden dengesiz oluyor onu anlamadım.belki bir anlık sinirdir belkide kızını koruma içgüdüsüdür. Senin dengen kaçmış yaşın biraz daha otursun düzelirsin...

1|0
    0|0
  • klasiktir bu ablamdan ve 17 yaşındaki kız arkdaşımdan biliyorum fazla takma olabildiğince ona yakata durabildiğini göster zamanla onun gözüne girersin kız arkdaşım 17 yaşında olmasına rağmen zar zor dışarı cıkıyor ve ciddi anlamda küçük gösteriyor bu sebepten dolayı annesi ona pek güvenemiyor belki annende senin kendine güvenin gelsin diye yapıyordur olumlu tarafından bakmalısın birazda.

1|0
    0|0
  • Kıskanıyordur belki :)

0|0
    0|0
  • dengesiz sensin anneler melektir cennet onların ayakları altındadır saçma sapan konuşma bu şekilde evlat olsan sevilmezsin sen anneler yalan sölemez düşüncelerini direk sölmeiş sana senin ettiğin lafa bak terbiyesiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• anasına bak kızını al

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir çocuksunki annen için dengesiz ve nefret ediyorum diyebliyorsun seni büyütüp bu yaşlara getiren annenene hiç yakışıyormu anneler nederse doğrudur vardı bir bildiği

0|0
    0|0
  • annen cahillk yapmış olablır dengesiz diye de onu yargılama neye sinirlendysen annene söyle anneğim bu kondua hasssım böyle söylemni istemyorum dye baştan konuş senin köşede ağlaman sorunu çözmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...