Bu muymuş çok övülen Benfica ???

hemen saldırmayın fenerli dostlar önce bir okuyun. tamamen tarafsız bakıyorum. Benfica bana çok çok şişirilmiş ve balon bir takım gibi geldi. şimdi eyvallah FB bastı çok iyi oynadı ama. abi bir takım üstüste iki pas yapamaz mı yav sadece 2 pas. üstelik baskı da yokken yani bomboş durumdayken. savunma oyuncuları desen bir kafa topu bile alamadılar. defans oyuncuları topu uzaklaştırmayı bile beceremiyorlar yok böyle bişey. pinpon maçı gibi oldu bir andan sonra. kimse bana bunun tribün baskısından olduğunu söylemesin. adamlar düpedüz şişirilmiş bir balon. Schalke maçlarında da aynı tribün baskısı vardı ama Schalke böyle değildi be abiciğim. iyi hatırlayın, adamlar takır takır pas yaptılar GS ye karşı ve inanılmaz organizasyonlara girdiler. GS o maç 1-1 bittiği için şanslıydı. aynı şekilde Almanyada da müthiş oynadılar 2.yarıda. YETENEKLİ OYUNCU HER YERDE YETENEKLİDİR, BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM. demek ki Uefa ligi ve şampiyonlar ligi arasındaki makas iyice açılmış

ben açık söyleyeyim bu Benfica eğer rövanşta evrim falan geçirmezse ya da turbo takmazsa 1 golden fazlasını atamaz fenere. kapalı savunmayı açacak kalibrede değiller kesinlikle.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın. Benfica , Schalke'nin bir tık altında bir takım. Schalke her anlamda çok daha iyi ve olgun bir takımdı. Huntelaar, Farfan, Draxler, Bastos bunlar müthiş adamlar. Benficada da bu tarz usta adamlar var ama sayısı az. Fizik güçleri ve oyun disiplinleri de Schalke kadar iyi değil. Sadece teknikte iyi Benfica. G.Amerika ekolü oynayan bir takım. FB onun için bu kadar başarılıydı.

0|2
    2|1
    • çok güzel tespitler

• Eyvallah. Yani özetle Benfica "yumuşak" bir takım.

• Bu arada eksileyen arkadaş da neden eksilediğini yazsın bir zahmet. Analiz yaptım sadece. Gerçekler acıtıyor mu ne.

Kızlar Ne Diyor 6

• Haklısın Fb oyuncuları sürekli doldur boşalt yaptılar..

Benfica deplasmanda çok fena bastırcak bakalım nolcak merak ediyorum...

0|1
    0|0
    • FB orda kapalı oynayacak. ve benim 2 gün önce gördüğüm takım imkanı yok goller atamaz bu fenere. tur yüzde 65 fenerbahçenindir rahat olsunlar. adamların numarası yok.

• Boşver BJk Olsa İdi Tamam dı Ama Şimdi Fenerlilerin Bizimde Uefa Kupamız Var Laflarıyla Kendilerini KAsmalarıyla Uğraşılmaz :D

• Haklısın ama rövanş var daha.

0|2
    0|0
  • 2.maçta da böyle olsun fener turu geçsin,sonra yine herkesin beğendiği eski iyi haline dönsün:)

0|0
    0|0
  • Bu iddialı yorum için maç sonunu beklesek mi acaba :))

0|1
    0|0
    • görünen köy kılavuz istemez

• 38 maçtıryenilmiyormuş peh peh peh

0|0
    0|0
  • 1 gol atarsak rövanşta işi bitiririz allahın izniyle

0|0
    1|1
    • bir fb linin avuntusuna şahit oluyorsunuz burada da :)

• Açıkçası Beklemediğim Bir Sonuçla Karşı Karşıya Geldim Ne Zaman Yenilicek Desem Tam Tersi Çıkıyor Bu Sefer Fener YEner Diyeceğim nıhaha :)

• Mili Takımda Oynayan Fenerlileri Görünce :) Bırakasım Geliyor :P

Erkekler Ne Diyor 12

• Benfica kötü takım değil,fener kilitledi oyunu

barcelona kötü takım değil münih kilitleyince mahalle takımından farksızlardı sahada

0|3
    0|0
  • Fener sıkıyorsa gelsin bize oynasında görelim

0|2
    0|1
    • helal. en iyi cevabı daha önce seçmesem seni seçerdim baros. yürekleri yetmez bize

• Gelsinde biraz çilek alalım:)

• :-)

• açık ve net söylüyorum fenerbahçe oynatmadı arkadaşım adamlar deplasmanda barçayı yeniyorlardı 0-0 berabere bitti maç, neredeyse 40 maçtır yenilmeyen bir takımı yendik kolay değil ben açık açık söylüyorum yenilgi bekliyordum ama oyunu görünce ilk yarıdaki biz bunları yeneriz dedim.gökhan gönül egemen yobo kuty bu kadar iyi oynadıklarını görmemiştim daha önce özellikle gökhan gönül geçit vermedi benficalılara.

0|0
    0|0
    • orası tamam fenerin hakkını teslim ediyorum da adamlar bomboş pozisyonda yani demarke pozisyonlarda bile top kullanamadılar. üst düzey takım ne olursa olsun bu kadar acemice hareketler yapmaz. bana garip ve şişirilmiş bir takım gibi geldi

• bence değil niye oynayamadıklarını bilmiyorum ama benfica çok tehlikeli takım iyi oyuncuları var 2.maç işimiz çok zor meireles topal webo yok defans yaparsak fark yeriz, mutlaka gol atmamız lazım orada tek forvet sow çıkarsa gol filanda atamayız ayrıca aykut hocanın böyle bir hata yapmasından korkuyorum.

• bnun rövanşı var aga.

0|2
    0|0
    • güzel söyledin de bir okusana yazdıklarımı. katılacaksın bana

• Açıkçası umrumda değil..

Yani yenerlerse üzülmem yenilirlerse sevinmem..

Ama ülke puanı falan ( Milliyetçilik duygularım ) çok kararsız bırakıyo beni.. ! :)

• Hayırlısı diyorum onun için işte... :)

• benficanın 2 tane şampiyonlar ligi şampiyonluğu var lazionun uefa ve süper kupası var Borussia Mönchengladbach 2 tane uefa kupası var marsilya uefa kupası ve şampiyonlar ligi kupası var takımları küçümsemeden önce aç bir bak tarihine birde bu yazdığım takımların hepsinin nağmağlup serisi vardı ve tabiki sonlandıran fb oldu

0|0
    0|0
  • haklısın ama bir konuda sana katılmıyorum Fenerbahçe buraya kadar pas oyunu oynayarak geldi Fenerbahçe pas yapmadı dersen çok ayıp edersin fenerbahçeye

0|0
    0|0
  • benficayaaı yendikkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • niye bu kadar çene döktünki ? fenerliler benfica 38 maçtır yenilmiyor ya da feneri ezer demiyodu diğer takım taraftarları diyodu şimdi hangi takım ezildi gördük ve böyle dönmeniz çok garibime gitti dogrusu

0|0
    0|0
  • Yaw Benfica maçlarına bakmadan yorum yapan Sizssiniz ozaman ,Maç oynanmadan Benfica bir numaraydı. Geçin bu ayakları

0|0
    0|0
  • rövanşta şansı yok bence fenerin

0|0
    0|0
  • doğru diyosun birde gs uefa kupasını aldıkdan 2 sene sonra fenerbahçe 6 tane çaktığında bumuydu uefayı alan gs demiştik yalan yok

0|0
    0|0
  • abdullah kiğılı: Fenerbahçe Türk futbolunun lokomatifi dir

yok abi böyle birşey kendimi en yakın denize atıp boğulcam aq

ne başarısı olmuşda lokomotif oldu bunlar?

cl çeyrek final oynarken gs ın uefa kupasından daha başarılı olduk diye gezen bunlardı.

Benfica çok yoğun maçlar yaptı

fb den 2-3 saat sonra maç saati başladı, yolculuk yapıp geldiler.lima ve qiutam ı oynatmadılar.

2.maç benfica madara etsede göreceğiz o lokomotifi.

0|1
    0|0
    • orada 180 derece değişmezlerse elemeleri çok zor.

• adamlar lige önem vermiş, 2 as oyuncu oynatmadı ama rövanşta oynatacak kesin.

feneri bu sefer tarihi hezimet bekliyor ben eminim görürsün.

• valla ben güvenemiyorum. en iyi cevaptaki arkadaş Schalke üzerinden güzel özetlemiş durumu.

Yükleniyor...