Milli maç izlerken tv kapanıp durursa nolur?

gudubet garı naletin çöktü :DDDD

Fanatik taraftarım fenerbahçe bu sezon 3 telefon parçaladım bizim kanepenin dili olsada konuşsa duvar a attıgım yumrukların haddi hesabı yok bende deli maç izlerim görünce kendim aklıma geldi benide çekseler bu adamı aratmam heralde :D fenerbahçe maçı izlerken böyle olcak valla o tv yi 5. kattan aşşagı atarım ben :)

böyle şakamı yapılır be adama? yuh ya..! fanatik kocanız varsa asla böyle bir şaka yapmayın.!

Güncellemeler:
yorumlarınız :D

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• ben herifi önce döver sonra boşarım

0|0
    0|0
    • valla aynı şeyi eşim bana yapcak şaka oldugunu anlamazsam pencereyi açarım o tv yi atarım aşşagı..! hele birde fenerbahçe açı izlerken olcak.! diji türk kutusunu bile sokaga fırlatırım..!
      niye boşancan ki giren gene kocana gircek gitcek tv alacak gene o ödeyecek.!

• orda haklısın :D ama şu gudubet garı naletin çöktü deyisine hasta oldum :D

• @DijitalŞizofren sana yazmadım yanlış anlama bacım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kadının yerinde olsam bu görüntüleri mahkemeye verir bana bişey yapmasından korkuyorum der iyi bir nafakayla ayrılırım adam tehlikeli. Bence psikolojik sorunları var

0|0
    0|0
    • ya ben fenerbahçe konusunda şu adamdan farksızım..! ama eşime el kaldırendmam asla.!
      senin gibi düşünürsede gitsin versin ben de ona dava açarım beni deli etti tv yi kırmama sebep oldu pc yı kırmama sebep oldu böyle şakamı olur? derim madem boşanacak benden karşı davayada hazır olsun.! nafaka da bok alır çocuk yoksa.!

• he bende alcak bana böyle şaka yapacak ben ögrenecen sesm çıkmayacak kadına oda gitcek boşanma davası açacak elimle götürürüm babasının evine bırakır gelirim ama bana yaptıgı şakadan sebep eşşek şakası.! tv yi parçaladım pc yı kırdım onların parası için dava açarım ayriyetende psikolojimi bu karının böyle şakaları nedeniyle bozuldu diyip ek dava da açarım.! kolay gelsin o anayasa kitabını 3 kere okudum ben yorma sen aklını :D biliyorum alır nafaka ama çocuk yoksa çok cuzzi bir miktar :D maaşıma göre belirlenir oda :D

• bu adam psikolojik olarak rahatsız senin bildiğin benim unuttuğuma yetmez :) tazminatda alır nafakada alır isterse sende bu adam gibiysen seninde psikolojin bozuktur, doktora git. Senin gibiler yüzünden Türkiye'de kadın cinayetleri artıyor her gün.

• oha adama bak ya Allah boyle es vermesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu dün gece sahurda izlemiştim inanılmazdı ya :D
    +Şampiyon mu olduk?
    -Evet gol yedik şampiyon olduk :D

0|1
    0|0
  • O kadının hala yaşıyor olması büyük mucize

0|0
    0|0
  • tv nin böyle açılıp kapanması hakkaten adamı sinir eder, bende bazen maçları internetten izlerken ağırlaşıyor nadirende olsa gerçekten zevk amlamıyorsun o zamanlarda, ama bence ugursuzluk o gudubet karda -.- ama bu elemanlada aynı ortamda maç seyredilmez, adam gol sevincinde yanındaki adamın boğazını sıkar valla biraz kendini kaybediyor :D

0|0
    0|0
    • :) ben pc ye üzüldüm :) lan bişey olmadı ona sende kırıl a.. mk dedi ayırdı ya :D

• :D ya sen ne diyorsun o an kadın olsaydı yanında kadını tutar atardı plazmaya :D verdiği zarar bak evin ham ına koydu adeta :d

• Aynen abartmış biraz 😂

0|1
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor...