Barda tanıştığınız birine güvenebilirmisiniz?

sorum hem erkeklere,hem kızlara.Barda tanıştığınız bir kıza veya erkeğe güvenebilirmisiniz,ciddi bir ilişki düşünürmüsünüz?

Güncellemeler:
link sabah uyandığınızdaki durum :D

0|0
18|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• O değil de, kategoriyi "aşt"ta açmışsın. N'alaka ki?

1|0
    0|0
  • Güvenmem .Tek gecelik ilişkiler için uygun tipler ama ciddi bir ilişki ı-ıh

0|0
    0|0
  • benim yakın arkadaşım beyoğlunda bir bar partisinde tanıştığı çocukla çıktı ve şuan evliler. Hatta özel günlerinde parti için aynı bara giderler. ayrıca ikisi de gayet normal, sıradan tipler..Yani neden olmasın..

0|0
    0|0
  • Ben güvenmezdim açıkçası.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • tanıma şansı verebilirdim .

0|0
    0|0
  • Ha barda ha bir kafede ha birinin evinde.. ne fark eder insanlar her yerde ve her yerde aynılar:)

0|0
    0|0
  • zaman tanımak lazım

0|0
    0|0
    • sen ankaradasın sanırım hangi bara gidiosun :) ya da bara gidiomusun :p

• tabe la angaralıyım :) bu arada bizde la demek kibarlık, lan demek kabalıktır.o yüzden la didim diye höösstt ayı dime :p

• :D bılırım hemşerim bilirim la bize her yer angaraaa :D

• tanımayı deneyebilirdim en azından...

1|0
    0|0
  • barda tanışman için seninde barda olman gerekiyor sence sen güvenilir misin ? ona göre sorunun cvbını bulabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Nasip bunu bilemezsinki! ayrıca o ortam senin için kötüyse senin orda ne işin var bir düşün istersen!

0|0
    0|0
    • Düşünmez olurmuyum.onun için hem kız, hem erkek açısından sordum ;)

• kendi sevdiğim ortam, odam :) o zaman hiç şansım yok desene :((

• Odanın dışındada bir hayatın vardır.

• tabikide hayıırrr

0|0
    0|0
  • no no no non noooo :D

0|0
    0|0
  • Barda tanış güvenme Eee o da sana güvenmez saçma bahaneler gayette ciddi ilişkiler olaaar

0|0
    0|0
  • hayır ben kimseye kolay güvenemem

0|0
    0|0
    • sen gel birde bana sor :D ben kendime bile güvenmiyorum.ne zaman aldatacam kendimi diye korkuyorum :d

• evet ya bazen bende kendime güvenemiyorum

• Ben şahsen sanalda tanıştığım kimseye güvenmiyorum

0|0
    0|0
    • sanal ne alaka?soruda öyle birşey sormadıma ama istersen bir soru daha açayım.yeminnen açarım bahh :)

• insanlardan büyük darbeler yiyince, kimseye güvenemez oldum ben

• Zamanla tanıyarak güveniyorsun insanlara.

0|0
    0|0
    • Tamam zamanla güvenirsin ama barda tanıştığın bir erkek basit gelmezmi sana?bugün benimle tanışıyorsa bu şekilde yarın bir başkasıylada aynı şekilde tanışır düşüncesi olurmu sende?

• Olabilir, ben bunu takmam. Tanısabilir insanlar birbiriyle.

Sonucta ciddi birsey yok sadece biz tanıstık.

• ciddi birşey yok demişsin ama benim sorduğum ciddi düşünürmüsün böyle biriyle..

Erkekler Ne Diyor 14

• güven derken..kredi çekecek kefil olmanı istiyosa düşünürümde..sürekli barda gitmez ilişki dışarda tanırsın bakarsın..bara gitmesi onun kötü biri olduğu anlamına gelmiyor..eğer barda tanışıp kötü bir kız ya da erkek olduğunu düşünüyosan sende o anda mekandasın bu seninde kötü biri oldugunu gösterir..

0|0
    0|0
    • Kefil ol dese ben de olmam hacı :)

• barda başlayabilir..tuvalettede başlayabilir..önemli olan nasıl devam ettiği :D düşünsene tuvaletin önünde bekliyosun içerden bu çıktı yanlışlıkla girmiş..ne düşüneceksinki "s.çıyo la bu kız" bundan bir yol olmaz demessin dimi :D

• mantığına hayran kaldım :D

• Kime sorarsanız sorun babasına bile güvenmez ama şu da bir gerçekki insanlar birbirlerine cabuk güveniyorlar.

0|0
    0|0
  • bardakilerde bu toplumdan insan değilmi sokakta ya da başka bir yerdede aynı insanla tanışaiblirdim tabiki evet

0|0
    0|0
    • daha dün neler neler gördüm ya.bir kız 4 kişi ile öpüştü ama yarın git hanım hanımcık durur.sende güvenirsin..

• güvenirim aslan burcusun dye çok güveniyorsun çok çabuk arkadaşlık kurusun diyolar belk iondandır

• Sadece bir gecelik güven olur

0|0
    0|0
    • dimi ya erkeklerin hepsi demiyorum ama geneli aynı görüşte.fakat kızlardan yine farklı farklı cevaplar gelmeye devam ediyor

• Sabah bende once uyanip evi terk ederse sıkınti yok.ama kalkip bisiler hazirlamaya calisiyosa ayvayi yedik demekir :)

0|0
    0|0
  • daha öyle bir yerde tanışmak nasip olmadı. bir o günler gelsin önce :D

0|0
    0|0
  • Gece hayatından nefret ederim.

0|0
    0|0
  • güvenirim tabi

0|0
    0|0
  • neden güvenmiyim ki..

0|0
    0|0
  • Hayır ben barda tanıştığım kızlara sadece 12 saat güvendim, bilmem anlatabildim mi :D

0|0
    0|0
  • guvenmemek için ne sebep olabilirki?

0|0
    0|0
    • hani böyle ortamlarda sürekli takılıyormu bu kız veya bak ne kadar kolay tanıştık basit kızmış gibi düşünürmüsün?

• ben bana güvensin demiorumki zaten ben pislikk hayvann hatta öküzün biriyim :p

• Ben güvenirim bar da olur sanalda olur otobüste olur

0|0
    1|0
  • herkese güvenirim ben

0|0
    0|0
  • sor bir bakalım bara giden olmusmu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...