Ne yapsam vicdan azabı duyar?

arkadaşlar 1 aydır çıktığım sevgilim vardı. 30 yaşında bende 20 yaşındayım. 2 yıldır beni sevdiğini falan söyledi 1 hfta konuştuk ve sonra çıkmaya başladık. hemen annesiyle abisi ablası hepsiyle tanıştırdı beni. bendende anneme söylememi istedi eylül gibi nişan yapalım falan ddi. ilgi alakanın haddi sınırı yoktu zaten ama p.tesiden beri bir soğuuklk vardı hissetmeye başladım canı sıkkındr diye üstüne gitmedim bir skıntın var mı dedim yok falan dedi. en son perşembe günü neyin var dedim. biraz konuştuktan sonra sorun biziz ama yüzyüze konuşalım dedi ertelemek istiyorum bizle ilgili şeyleri dedi. bugün yüzyüze görüşecez akşam üzeri. onun içine oturcak laflar söylemek istyorum ünkü ilk kez anneme biiyle görüştüğümü ciddi manada bişeyler olacağını söyledim. sizce napsam vicdan azabı duyar bu

Güncellemeler:
akşam üzeri görüştük. ona doğum günü için hediye almıştım haftaya doğum günüydü verecektim onuda verdim ama kabul etmek istemedi zorla ikna ettim onu verdim ve hiçbişe diyemedim. sebebini sorabildim sadece şmdilik hazır değilim bu ilişkiye al hediyeni de seneye verirsin bana ama bu sene değil falan dedi. seneye vermeyecem şimdi al istersende çöpe at dedim benim umuda ihtyacm yok dedim kalktım masadan cafenin lavabosuna zor düştüm yoksa ağlayacaktım yanında... ve bitti işte...

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• canım yaşı büyük ya belki etraftan çok küçük sana kadınlık yapamaz falan demişlerdir etkilenen biri ise kafası karışmıştır ben olaya farklı açıdan bakcam neden 30 yaşına kadar evlenmemiş söyledi mi tabiki vardır bir sorunu mutlakaki ama ne merak ettim bazen şişman olurlar bazen tipsz bazen evlilikten korkarlar gibi evlenmeme sebebi bu yaşına kadar çok çok önemli eğer ki birden heveslenip sonra sönen biri isede çok kötü çünkü demekki vazgeçmiştr sen yinede olumlu düşün kötüye yorma tatlım eğer ki acele ettik dersede bn mi sen mi de yetmezse seni çok kırarsa laf söylersede yaşında geçmiş de en çok bu koyar sanki ama ilk sus ve dinle herseyi mahvetme canım haberdar et cok merak ettim

1|0
    0|0
    • bizi sorun olarak söylediği gün annesiyle ablasıyla yengesiyle telfnda hep görüştm oturmya davet ettiler aynı gün akşamı bu olay oldu

• allahın cezası pislik herif böyle serefszler hala cokmu ya basını dik tut tatlım o şerefi bozuk beş para etmez insan köpek gibi pişman olacak ama sakın sakın dönme dön dön oyunu mu bu kardeşim ya ne adiler var sabır allahtan sabır diliyorum sana

• sağolasın...

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlenince cocuk ona babami diyecek dede mi.

Kesin bunda bir is var. En iyisi gorucu usulu. Beni kendinden sogutmayi basardin de. Sen ondan daha baskin cik.. Salla ya. Bu ne boyle

1|0
    0|0
  • Yas farki cokk. Sorun cikar bosver sil gitsin ..

Gercekten sevdigini sanmiyom. Emin ol iyi incele onu

1|0
    0|0
  • gelde deme gel kız bana var diyesim geldi :))) angut adam halt etmiş

1|0
    0|0
  • 10 yıl kadar flört et bence..

1|0
    0|0
    • ne?

• Bence bu yaşta düşünme öyle şeyler pişman olma oranın yüksek ha diyorsanki beni seviyor bende onu seviyorum 2. aşama evi barkı arabası işi mesleği yerindeyse kişiliğide yerindeyse söz nişan başlatın evlilik dönemine kadar bir yamuk olmazsa evlenirsin ( Yazdıklarının bikaç satırını okudum)

• öfkeyle kalkan zararla oturur önce dinle anla ondan sonra yargıla ve gerekiyorsa bitir ;)

1|0
    0|0
  • ne söylemek istiyorsan söyle içinde kalmasın.

1|0
    0|0
  • 1 ayda evlenmeye karar verilirmi uha

0|0
    0|0
    • hayır niyeti buydu evlenmek istiyodu benmle 2 yıldır tanıyorum seni hep göryüorm falan diyodu eğer anlaşırsak eylülde olsun nişan diyodu ve birden bir günde bambşka biri oldu

• acaba hakkında birşeyler duymuş olabilirmi geçmişinle ilgili?

1|0
    0|0
    • geçmişimde utancak bişeyim yok ki

• cidden ettin mi beeaahh <3

• :) ee nikaha geç klma ama :D

• Seni bu yola hızla kendi süreklmiş şimdi uçurumun kenarına gelince seni aşağa atmaya çalışıyor. Dengesiz birine benziyor.

2|0
    0|0
    • anlamıyorum onu.. önceleri ne diyeceğini bile anladğım adamı tanıyamıyorum şu günlerde

• hmm. Psikolojikte olabilir bence bir doymuşluk söz konusu olabilir. Sen hep olur demişsin o da gittiği kadar ileri gitmiş şimdi birden frene bastı ama çok geç. Böyle şeyler ağırdan alınmalı hızlı giden atı b.ku seyrek düşer misali. şimdi o doymuşluk geldi ona. Arada hayır demeliydin ona sen hep müsaade etmişsin.

• evet haklsın gizli

Kızlar Ne Diyor 5

• napmaya çalısmıs ya bu. bir kere daha bir ay çıkarken boyle seyleri hemen duşunursenz böyle patlar işte :-/

1|0
    0|0
  • sus eve gel boşver..

1|0
    0|0
  • sadece dinle hiçbir şey söyleme bence. uste çıkmaya da çalışma. sebebini öğren ona göre hareket et.

1|0
    0|0
  • Belki ailesi kafasını karıştırmış soğutmuştur onu..

Senle ilgili de olabilir, kılık kıyafetin, yaşın, ailen, mezhebin...

Mutlaka bir şeyler oldu ama sana açıkça söylemeyebilir hatta ailesi sebepse onu da söylemez

1|0
    0|0
  • hayallerimle oyadın de madem böle yapcaktın baştan söleseydin de. bu arada sonuçtan haberdar et

1|0
    0|0
Yükleniyor...