Bu fizik. Vücut yapmaya musait mi fotolu?

Boy 1.85 kg 80
4.5 ayda güzel bir vucut olur mu sizce?
Bu fizik. Vücut yapmaya musait mi fotolu?

• Güzel olur
    56% (9)24% (6)37% (15)Oy Ver
  • En az 1 sene uğraşman lazım
    38% (6)64% (16)54% (22)Oy Ver
  • Diğer
    6% (1)12% (3)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel
Herkese iyi geceler

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Eğer beslenme desteklerine dikkat edersen kısa sürede olur. Etmezsen biraz daha uzun sürer. Bana kalırsa besin desteği alacağına diyetine dikkat et. Zaten kilolu değilsin. Hadi bakalım. No pain no gain 😉

0|1
    0|0
    • Günlük protein karşılamak için toz bile aldık :) Paini filan bilmiyorumda vucut yapmak. Tek taştan daha kıymetli olmuş yapmak lazım :))) yorum işin teşekkür :))

En İyi Erkek Görüşü

• Karın bölgesi 1 seneyi alır. Göğüs ve kol 4-6 ay arasında olur. Dayanıklılığın varsa, kol omuz sırt ve göğüs için superset, dropset yaparsın 4 ayda çok güzel değişiklikler elde edersin. Beslenmen de önemli. DAha önce spor tecrüben yoksa salona gitmeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Daha önce spora gitmedim. Ama en iyisi jatomiydi oda kapandı. Sokak arasındaki salonlar çok kötü 30'40 kişi birşeyler yapıyor saçma :) Yorum için teşekkür

• Hareketleri ögrendim netten. Günlük protein hesapladım ama protein tozu almak şart yoksa o kdr protein almak zor. Yağsız ve şekersiz beslenip yeteri kadar karbonhidrat alıp. Dumbel set kapı barkis kum torbası var reis. Yinede yapılmaz mı yorumlar için teşekkürler

• Yapılabilir.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• En az 1 sene vucit yagdan gecilmiyo

0|1
    0|0
    • Ölçtürdm yüzde 19. Doktor 14.15 olsa kafi dedi :)

• Yas kac aslan

• Hocam kardio ya fazla yüklenmene gerek yok.. Ağırlık çalışarak da yağ yakarsın.. Antreman süren 1 saati geçmesin ve tempolu çalış.. Spor bittiğinde gerçekten çalıştığını hisset.. Tişörtün terden sırılsıklam olsun..

Kardio da spordan önce 15 dk. yüksek tempoda olabilir..

• Hocam boydan foto olsaydı daha iyi olurdu.. Ama sıkı çalışma ile 3- 4 ayda idare eder bir hal alır.. Ama sana tavsiyem.. Hayatının bir parçası yap sporu.. Sürekli yap..

0|1
    0|0
  • olmaz.

0|1
    0|0
    • Sen öyle diyorsan reis :) Peki günlük protein alıp yağ şekerden uzak olsam. Sıkı çalışma ile 3.4 ayda birşey olmaz mı :)

• Guzel olur

0|1
    0|0
  • Her vücut müsaittir

0|1
    0|0
  • olur knk :)

0|1
    0|0
    • O aslandan intikamı alıcam kanka. Ww scirocco tamam sıra vucutta ikimizinde intikamını alıcam :))

• Aga böyle ayna karşsına geçip değişik değişik şeyler yapan modeller varya uyuz oluyorum onlara :)) Bide normalde esenler çocugu olduğumuzdan biraz atarlıyız. Saçma sapan bişey yapan görüp küfürü basarım işin yoksa her gün kavga et :) Anladım reis yorumlar için teşekkürlwr. Takıldığım birşey olursa yazarım. İyi geceler allaha emanet :)

• rica ederim kardeşim sor ne zman olursa hayırlı geceler :)

• En az 1 sene uğraşman lazım

0|1
    0|0
  • 5senede olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...