İzlanda bu sene turnuvada başarılı olabilir mi?

1-1 biten maçtan sonra Ronaldo, "İzlanda, kazandığı bir puanı sanki avrupa şampiyonu olmuş gibi kutladı. bu mentaliteyle hiçbir şey başaramazlar." diye yorumda bulundu. Bence haklıda. Sizce?

Güncellemeler:
Şu takım çok güçlü en iyi 1 puan aliriz diyerek Türkiye olarak yillardir bir arpa boyu yol kat edemedik. Burda denilmek istenen küçük düşünürsen sonucuda küçük olur. Bu mentaliteye sahip ulkelerden harbiden bi' cacik olmaz.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• dün Portekiz'i oynatmadılar , ilk defa Avrupa şampiyonasına katıldıkları halde gayet iyilerdi. ama çok faullu oynadılar. başka bir hakem olsa en az 4 sarı kart çıkardı

0|0
    0|0
  • Soruna cevap vermemis oluyorum ozur dilerim yanliz senin resmine baktigimda yurtdisindaki turklere biraz benziyorsun. Bana mi oyle geliyor acaba..

0|0
    0|0
    • Sorun değil. Yurtdışına bir kaç kez çıktım ama doğma büyüme Ankara :)

• Ayiptir sormasi hangi ulkeleri gezdin ve gordun?
      Bu yasta dogrusu cok guzel. Turkiyedeki turkler cok yurtdisina mi cikar

Ankara 🇹🇷

• İspanya ve Almanya. Aslında benimki gezinti amaçlı değildi. Bu ülkelere maçlardan dolayı ultrAslan taraftar grubuyla gitmiştim sadece 1 gün gezme fırsatım oldu :) Şimdi üyeliğim yok okuldan dolayıda pek fırsat bulamıyorum. Sen yurtdışında mı yaşıyorsun?

• Maç bizim işimiz 😈

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ronaldo öyle düşünebilir
    ama o İzlanda grubundan lider çıktı :))
    başarılı olurmu bilmem
    ama gruptan çıkar

0|0
    0|0
  • ilk kez katıldılar ya ondan bu sevinç ve iyi direnç gösterdiler portekizlere karşı... gol yemedikçe bu kuraldır gol yemeyen takım daha bir dirençli olur, 2-1 olabilecek pozisyonuda yakaladı son dakikada, çok çok ileriye gidemezler ama futboluyla sempati topluyor bence... turnuvanın sempati açısından hollandasıdır bence :D

0|0
    0|0
  • İzlanda gibi 300000 nüfusu olan ve futbolun en popüler spor olmadigi bir ülke için başarı ne demek onu düşünmek lazım. Bence bu gruptan çıkmaları büyük başarı ve Portekizle berabere kalarak büyük bir adım attılar. Kutlamaları gayet normal. Ronaldo yu severim ama birsz duygusal bir açıklama yapmış

0|0
    0|0
  • Ronaldo kazanamamanın verdiği acıyla konuşuyor adamlar oynuyor abi

0|0
    0|0
    • Doğruya doğru ama portekiz ustun oynadi. İzlanda gibi full defans yapan takimlari hiç sevmem. İtalyada belçika maçinda aynisini yapti. 90 dakika tek kale ama galibiyet alamamanin acisida olsun artik.

• Adamların kadrosu zayıf ne yapsınlar açık oynasa kesin kaybedecek seyri zevk vermiyor doğru ama başka çareleri yok bulduğunu atacaksın neler kaçırdılar

• Haklı olabilir. Başarılı takım dediğin bu tarz galibiyet ya da beraberliklere haddinden fazla sevinmemeli ilerisi için sorun olur :) adamsın Ronaldo :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. İzlanda bizim gruptada balına bir şekilde çıkabildi. Selçuk o frikik pozisyonunu yakalayamasaydı bunlar yüzünden turnuvayı evde izliyor olacaktık :)

• Başarıya gerçekten inanmış kenetlenmiş bir takımı galibiyetten başka birşey mutlu etmez. Zaten başarı endeksli bir takım beraberliğe de bu kadar sevinmez. Sevinçlerini izlemedim sadece Ronaldonun söylediklerinden yola çıkıp yazdım :)

• İzlanda da takım ruhu var ben biliyordum portekizi durduracağını gruptan çıkar ama karşısına dişli ispanya fransa almanya italya gibi rakipler geldiğinde boyun eğer.

0|0
    0|0
  • Haksız adamlar kıymet biliyor

0|0
    0|0
  • Bence gruptan kesin çıkarlar çünkü Avusturya yenildi. Ve macari tahminim yenerler. Portekizle de 1:1 kaldılar en zor rakibi olduğu halde

0|0
    0|0
  • En büyük başarıları gruptan çıkmak olur...

0|0
    0|0
  • Gereksiz yorum.

0|0
    0|0
  • Bence kadrosunda dünya yıldızı futbolcuları barındıran bir takımdan 1 puan almaları gayet başarı. Bu takım lider olarak gitti. Hollanda'nın ve bizim olduğumuz gruptan. Bazı şeyleri iyi yapıyolar demekki

0|0
    0|0
  • İzlanda bile bizden iyi mücadele etti. Portekizin karşısında bugün biz olsaydık farklı bir şekilde mağlup olurduk bu bir gerçek :(

0|0
    0|0
    • İzlandanin aslinda tek yaptigi şey savunma:) Selçuğun turu getirdiği golde de frikik olmasa atamazdik bunlara.

• çeyrek final oynar

0|0
    0|0
  • haksiz kiskandi biraz

0|0
    0|0
    • İzlanda bence bu skora şükretsin. Maç boyunca portekizin kalecisi patricionun ismini çok az duydum.

• portekiz hayal kirkligina urati . en berbat takimlardan birine berabere kaldi ve bayag iyi mücadele etti izlanda

• Onlar gruplarda cek c. Turkiyeyi holaandayi geride biraktilar.

0|0
    0|0
  • Nah olur mal

0|0
    0|0
  • Portekizde iş yok

0|0
    0|0
  • izlanda fiziksel olarak diğer takımlara göre üstün bu avantajını kullanırsa belki olur

0|0
    0|0
  • Ronaldo avrupa şampiyonluğunun nasıl kutlandığını nerden öğrenmiş 😄

0|0
    0|0
  • Üst tura beşki çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...