Sevdiğim kişiyle bir başkasının arasını yapmak zorunda kaldım...

birinden feci derecede hoşlanıyorum. onunla bir dakika fazladan zaman geçirebilmek için kırk takla atıyorum mesela. arkadaş olabildim en sonunda. onunda benden hoşlanıyor olabileceğini düşünüyorken birgün bana başkasından hoşlandığını anlattı. o kadar acı çekiyordu ki mutlu olsun diye sevdiği kişiyle arasını yapmayı denedim. ama sevdiği kişi onu reddetti. şimdi ona destek olmaya çalışıyorum. şu anda onu unutup beni sevebilmesi için ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dedigin şeyleri bir kız banada yaptı neler yaptı beni seviyordu besbelliydi ama ben onu sevmiyordum ozamanlar sevdgim kızı anlatıyordum dinliyordu bosver üzülme diyordu çok dertleşti benle hergün benim yanımda gelirdi gezerdik ben onu arkadasım olarak severdim ama onun benden hoslandıgını farketmiştim Neler neler diyordu bazenleri bana Ama şimdi gerçekten bana eskisi gibi davransa o kıza deli gibi aşık olurum şimdi biraz biraz duygular besliyorum galiba ama iş işten geçti tabi :(

0|0
    0|0
    • yani sabredersem zamanla o da benden hoşlanabilir mi?

• çok teşekkür ederim

• Rica ederim .)

Erkekler Ne Diyor 4

• :D tamam işte yarayı almışş çalışmalar devam yakında sağlıksız bir ilişkiniz olur sora severek ayrıldık diye mesaj yazarsın burdan..ama o seni sevmemiş olacak..:D ilişkilerde hoşlandırma sevdirme diye bişey yoktur..ya sever ya sevmez..yada gideri var bunun bununla idare edeyim bari vardır..

0|0
    0|0
    • sevgi anlaşmak değildir diyenlerdensin değil mi.. aşk mucizevi birşey değildir bunu bil isterim

• erkekler hiç sevmez mi diyorsun yoksa senden sonra sevmezmi diyorsun?

• erkekler sever..çabuk sıkılır..sora saygılı olur ya da olmaz..ama senin durum sakat..bebe birini sevmiş istememiş..aklında o olucak hep..sen zorlama olacaksın..sana seviyorum der ama bir müddet sora sıkılır..ondansora saygı beklersin oda kalmaz..

• Boş bırakma, sürekli onunla iletişim halinde ol, yani o kızın boşlugunu dolduracaksın asıl mesele bu, zamanla sana alışacak, gerisi hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • sürekli onunla takıl samimi davran falan zamanla senden hoşlanıcaktır :)

0|0
    0|0
  • sabırlı ve yakın davran ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok kötü bir durum gerçekten

0|0
    0|0
    • daha kötüsü tek bir arkadaşıma bile bunu anlatamadım..

• Anlat içini dok tabi eğer güveniyorsan arkadaşlarina :)

Yükleniyor...