Düne kadar Fener'i destekleyen bir Galatasaraylıydım. Ama şimdi :(

biraz uzun olabilir ama akıcı yazdım lütfen okuyun...

ben düne kadar avrupa kupalarında Fenerbahçeyi destekliyordum... ülke puanımız artsın bir Türk takımı başarılı olsun hesabı...

ama artık elenmelerini istiyorum :( çünkü tabiri caizse kafamızın etini yemeye başladılar...

dün işyerindeki Fenerli arkadaşlarım ciddi ciddi kendilerinin Avrupada Galatasarayı geçtiklerini iddia ediyorlardı... tuhaf tuhaf iğnelemeler... bir tanesi şimdiki Uefa kupasını almanın 2000 lerdekinden çok daha zor olduğunu söylüyordu... neymiş o zamanlarki futbol daha yavaş oynanıyormuş da, şimdi futbol daha zorlaşmış da fizik gücü artmış da bla bla bal ...

kaldı ki daha kupayı bile almadılar, finale çıktıkları da kesin değil... adamlar buna rağmen delirmiş gibiler... olur da kupayı alırlarsa ne yapacaklarını düşünmek bile istemiyorum... hafazanallah... bu sefer yeni köy takımı biz (GS) oluruz heralde...

yani başarılarına sevineceklerine... her galibiyetten sonra işi GSye çamur atmaya getiriyorlar...

demin baktım da bu forumda da durum farksız değil... şimdiden kendilerini barcelona ilan edenler, avrupa fatihi ilan edenler olmuş... bazısı Şampiyonlar Ligini almaktan bahsetmiş...hazımsızlık böyle bişey heralde... herkes kaldıramıyor demek ki...

sırf bunlardan dolayı perşembe akşamı maalesef Benfica'nın tur atlamasını istiyorum... umarım gerçek Benfica 2 gün önceki o iki pas bile yapmaktan aciz tuhaf takım değildir...

benim durumumu yaşayan renktaş var mı merak ettim ?

Güncellemeler:
link (futbolcular bile yapıyor bu ayrımı)

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Bende biraz o durumdayım aslında normalde tam bir fener düşmanıyım. Desteklemeyince kendimi vatan haini gibi hissediyorum. Ama buna rağmen bazı fenerli arkadaşlar kendilerini çok yüksekte görüyolar.Bizim maçımızın olduğu gün Real Madrid formasıyla gezen arkadaşlar vardı o yüzden içimden desteklemek gelmiyor ama hepsi de öyle değil formalarını giyip o maçta Galatasarayımı destekleyenler de vardı. Feneri desteklemeyince de onlara haksızlık ediyor gibi oluyorum. O yüzden en iyisi tarafsız olup hiç karışmamak ister kazansınlar ister kazanmasınlar.

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• İşte bu yüzden Feneri hiç bir yerde hiç bir şekilde desteklemiyorum .

UEFA'yı aldılar diyelim - ki bunun Chelsea ya kadar yolu var- bu sene büyük ihtimalle şampiyon biziz neyin kafasındalar ?

Bırak hayalini kurmaya devam etsinler kendi hayallerinde boğulacaklar haberleri yok . Onlar hayalini kurar biz çoktan sahip olmuş oluruz .

1|3
    1|0
  • ya ne bu ben anlamıyorum önemli olan eğlence değil mi...ne yani gs yı desteklesen ne var fb yi desteklesen ne var...hayat meselesi sanki haa

0|0
    0|0
  • Haklısın Renktaşım ama takılma önemseme görmezden gel...

Ben öyle yapıyorum...

Alsınlar almasınlar pek entere etmiyo beni... !

1|2
    0|2
  • doğru diyosun aynen öyle ucunda Türkiyem var ama yinede bişey hissetmiyorum ne yaparlarsa yapsınlar boşver hoşuma gitmiyolar

0|1
    1|1
  • her takımda bu şekilde kişiler var maalesef kendileri sayesinde takımlarına karşı antipati yaratıyorlar.

0|0
    0|0
  • Umursama renkdaş.

0|2
    0|1
  • insanları birbirine yaklaştırmk için var spor fakat nedense uzaklaştırıor.. cehalet işte.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen takma ya bende fenerliyim gs kupayı aldığında çok sevinmiştim zevkle izlemiştim maçlarını yine alsın yine izlerim tebrik ederim ama bizede hak ver neredeyse 15 yıl oldu siz kupayı alalı ağzımızı her açtığımızda bizim avrupa kupamız var bizim uefa kupamız var insanı deli ediyorsunuz yalanmı :D bencede çok büyütülecek birşey değil uefada kupasını almak asıl olay şampiyonlar ligini kazanmak.zamanında uefa kupasını göteborg eintracht frankfurt parma gibi takımlar kazanmış nerede şimdi bu takımlar örnek olarak veriyorum bunu, geçen seneye kadar biz türkiye kupasını alamadık 29 yıldır diye dalga geçiyorlardı sanki çok önemli bir kupaymış gibi aldık değişen birşey oldumu hayır :) demek istediğimi anlamışsındır umarım sen yinede destekle bizi birbirimize ihtiyacımız var çünkü fener ve gsnin bu sene aldığı puanlarla 10. sıraya yükseldik avrupada belçikayı geride bırakarak birkaç yıl daha böyle gidersek direk 2 takım gidecek şampiyonlar ligine belki 3.takım ön eleme oynayıp katılacak güzel değilmi bunlar düşünsene 4 5 takım avrupada mücadele ediyoruz bence biz bunu hak ediyoruz o yüzden dediğim gibi birbirimize her zaman destek olmalıyız.

0|1
    0|1
    • peki bir üstteki renktaşına ne diyeceksin... çok güzel yazmışsın keyifle okudum da benim artık hevesim kaçtı be aga...

• ya o bu sene alınan puandan bahsetmiş genel itibariyle fener 40 küsürlerde gs bizim üzerimizde :) zaten merak etme eleniriz büyük ihtimal webo yok meireles yok mehmet topal yok orta sahada mehmet topuz ve selçuk şahin oynayacak büyük ihtimal selçuk oynarsa 3 4 yeriz büyük ihtimal benim hiç umudum yok .

• bende senin durumundayım tam tersi olarak ama

1|2
    1|2
    • en azından dürüstsün eyvallah...

• Shalke maçında 3 golde umutla beraber bende koşuyordum ama ertesi gün yorumlara baktığımda değmezmişdedim

• aynı şeyleri hissetmişiz

• gavura kızıp oruç bozulmaz diye bir söz var.Ben ne pislikler gördüğüm halde rakip takımları desteklerim avrupada

0|0
    0|0
  • benfice evinde duvardn duvara vuracak feneri merak et me :)

1|3
    0|0
  • kardeş ne uefa kupası nede şampiyonluk:D

her maç gs ye 6 atalım. küme düşmeyelim. onun hazzı herşeye bedel:D

0|0
    1|1
  • bende düne kadar gs yi estekliyodum reali yendik dediler çok havalandılar bende desteklemiyom.

0|0
    0|0
  • Severek izliyoruz

0|0
    1|0
  • kardeşim sen boşver oyle düşünenleri hiç bir başarı tesadüf değildir hepsinde alın teri vardır bende fenerbahçeliyim ama ama her zaman her türk takımını avrupada desteklerim sende bu fikrinden vazgeçme öyle düşünen kişiler kendi egolarını tatmin ederler her zaman kendi takımlarını dünyanın en büyük takımı sanarlar...

0|0
    0|0
  • arkadaşların bu sene için haklı bence. kusura bakmayın da ener galatasarayı çoktan geçti. hatta avrupanın devlerini bile altına aldı aha da ispatı: link

1|1
    1|1
  • Aziz yıldırım, uefayı alın şampiyon unutulur demesi,

fb nin ilk kez avrupada başarılı olup yıllardır gs ın başarısının üstünde gibi lanse edilmesi

ünal aysalın davet edilmemesi

benfica 4ever kusura bakmasınlar.

0|2
    1|1
Yükleniyor...