Işe girdi başkasını bulmuş

5 yıldan beri bereberdik ayrılmayacagımıza yemin ettik işe girerken çok soyledim güzelsin içim yanıyo dedim bana guven seni seviyorum dedi 2 ay sonra ordan birini bulmuş son tlfonu aşkım seni seviyorum yarın goruşuruz dedi bir daha aramadı tlfnunu degiştrmiş yolda gordum onumden yere bakarak geçti laf atmadı bayanlar cvaplasın boyle terk edilirmi buyuzden bayanların çalışmasına karşıyım kandırıyorlar

Güncellemeler:
bayanlar cevaplasın

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok daha neler. Her çalışan kadın eşini aldatıyor diye birşey mi var? Hem aldattığı kişi de erkekler. O zaman her çalışan erkek de aldatıyor. o ne olacak?

0|0
    0|0
    • oyle demek istemedim benim içim yanıyor 2 ay oldu 3 gun beni goremeyınce çıldıran kadın onümden geçti yuzume bakmadı

• Bayanların çalışmasıyla ne alakası var konunun,insanın niyeti bozuk olmaya görsün, demir zincirler ardında da olsa yapar yapacağını,gerçi sizin de pek niyetiniz yokmuş ya.

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazımdı bir defa gordum dondum kaldım konuşamadım oda onun baktı ulaşamıyom

• Terk mi etti nasıl yani hiçbir laf söylemeden öylece gitmek nedir ya tövbeler olsun..

0|0
    0|0
  • bu onunla alakalı bişey herkes böyle yapıcak diye bişey yok yaptığı çirin bişey ama bu değildir tek sebep zannediyorum çok saçma çünkü

0|0
    0|0
  • Sevecekse bir kadın böyle sevmemeli.

0|0
    0|0
  • demekkı sevmıyomus ya ısle alakalı degıl baska ortam bulsa yıne yaprmış

0|0
    0|0
  • senden daha iyisini bulmuştur seni bırakmıştır çalışmakla alakası yok demeki sana sadık degilmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizim bilmediğiniz sorunlarınız da olsa, sen ne kadar kötü bir eş de olsan, yangından kaçar gibi terk etmeye hakkı yok. Kendi kendine içini yiyeceğine, şiddet kullanmadan zorla çık karşısına ve bir ayrılık konuşması talep et. Fiziksel şiddet kullanmadan içini dökmelisin.

0|0
    0|0
  • salla gitsin ya. yenisini al

0|0
    0|0
  • senden fazla para kazanıyosalar evet g.tü kalkıyo hepsinin..

0|0
    0|0

• iyi etmiş bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...