2012-2013 Sezonun En Kötü Transferi Hangisidir?

Sezonun En Kötü Transferini ben krasic olarak görüyorum fenerbahçeye atılan bir kazık gibi guizada olduğu gbi, galatasaray da amrabat istenileni veremesede 30 küsür maçta oynayıp 7 asisti golleri var.beşiktaşda dentinho niang felan

• Krasic
    18% (8)60% (27)39% (35)Oy Ver
  • Denthinho
    13% (6)22% (10)18% (16)Oy Ver
  • Amrabat
    16% (7)9% (4)12% (11)Oy Ver
  • Gökhan Süzen
    36% (16)9% (4)22% (20)Oy Ver
  • Dem Bamba
    17% (8)0% (0)9% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Krasic'i oynatmadı ki adam iyi olup olmadığını anlayamadım bile :S

0|2
    0|0
    • :) göztepe maçında oynadı daha ne olsun :)

• taraftarından dolayı sevmiyorum her maç olay bıktırdılar artık,Beşiktaş'lıyım ben

• ama biraz hak vermek lazım, şike kanıtlanmışsa, şampiyonlar ligine trabzon gitmişse resmen ilan edilmiş :) ama bende tasrif etmiyorum.futbolcuların bir suçu yok.sonuçta şikeyi sow yapmadı asıl protesto edilecek insanlar kaçıyor :) beşiktaşlı ol onuda severiz :)

• hiç bir bilgim yok a diorum ismini hiç duymadım çünkü..

0|1
    0|0
  • Krasic bence.

0|1
    0|0
  • Denthinho ve Krasic arasında gittim geldim..

0|1
    0|0
  • Gökhan Süze

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• şıklara gs den amrabat yerine cris koymalıydın.bu şıklara göre krasic derim

0|1
    0|0
  • Cris bence.

0|1
    0|0
  • krasic tabiki ama seneye daha iyi olacağını ümit ediyorum hala piyasası olan bir oyuncu rusya pazarında en kötü ihtimalle satılır aykut hoca çok taktı bu adama alana kadar durmadı bazen olmayınca herşeyde bir hayır vardır deyip vazgeçmek lazım yoksa böyle oluyor sonu.aynı örneği belhanda içinde verebilirim belhanda gelmiş olsaydı devre arasında biz salihi hiç göremeyecektik oynama şansı olmayacaktı hiç şimdi belhandaya ihtiyacımız olmadığı ortaya çıktı salih seneye patlama yapacak büyük ihtimal ama yazın gidip belhandayıda alabilir bizimkiler bence gereksiz bir transfer olur.

0|0
    0|1
  • Rüzgarın oğlu Krasiç:)

0|1
    0|0
  • A: Krasic

0|1
    0|0
  • kızların hiçbiri krasiç dememiş :)))

0|1
    0|0
  • dentiho krasic niang

0|1
    0|0
  • krasiç seneye patlama yapacak aha buraya yazıyorum

0|1
    0|1
  • dentinhooo

0|0
    0|2
  • Dostum o Demba ba değil Sol Bamba olucaktı. Demba ba şu an Chealsea'da oynuyor.

0|0
    0|0
  • Gökhan Süzen ne alaka ya.Beşiktaş çok yararlı oldu.

Krasic sayılabilir.

0|1
    0|1
  • Bu soruya Amrabat şıkkı koyup işaretleyenler var. Neyin kafasındasınız amrabat sayesinde kaç maç geri döndü. Amrabat en yetenekli, kalbiyle oynayan futbolculardan bir tanesi.

0|0
    0|0
  • Ben krasiçin kötü bir transfer olduğunu düşünmüyorum sadece fazla şans bulamadı çok az oynadığı maçlardada kendini kanıtlayamadı

0|0
    0|0
  • Denthinho...

0|0
    0|0
  • Açık ara Denthinho

0|0
    0|0
Yükleniyor...