BİRİNİ BİR DAHA ASLA GÖRMEYECEĞİNİZİ BİLMEK

sevdiğiniz insanı bşr daha asla göremeyeceğinizi bilseniz ne yaparsınız o bunu bilmiyor ama gidip söyler misiniz yoksa sessizce hiçbir şey yok gibi gider misiniz

ve o kişiyi tamamen aklınızdan çıkarmanız ne kadar zamanınızı alır 2 hafta? 3 ay? 1 yıl?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bende birkaç hafta sonra onu bir daha belki de hiç göremeeceğim o bunun farkında değil ama ben biliyorum son günleri iyi değerlendirmek istiyorum sadece :( çok seviyorum belki de hiç göremeyeceğim daha ama söyleyemem de böyle bitip gidecek işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sessiz git..herşey olduğu gibi kalsın..ilerde bir gün dönerse biz hiç bitirmedik dersin..

0|0
    0|0
  • çok duygusal yaklaşıyorsun gerek yok ...

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda gidip direk söylerim

olmazsa da unutmam 1-2 günümü alır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kim olduğuna bağlı. ama iyiki sonumuzu veya geleceğimizi bilemiyoruz. hep bugün var gibi yaşıyoruz. yoksa ben kafayı yerdim.

0|0
    0|0
  • Benden sonrası tufan diyemezsin eğer gerçekten seviyosan.gidip konuşup anlatırı.affet beni derim.beni kötü hatırlamasını istemem

0|0
    0|0
  • Ona soylerdim bir daha gorusemcegimizi.son zamanlarimizi en iyi sekilde degerlendirirdim.ve unutmam baya zaman alirdi.

0|0
    0|0
  • Bu ancak ölümle mümkünleşiyor, bu duygu da çok acı, çok...

1|2
    0|0
  • AŞK HİÇ BİTER Mİ? parçasını dinle.Unutsan da aklına bir şekilde gelir..

0|0
    0|0
    • istediğim hatırlamak değil unutmak çünkü bir daha göremeyeceğim kim bilir kim girecek hayatına kimi sevecek diye düşünmek bitiriyor beni

Yükleniyor...