En iyi arkadaşın eski sevgilin ile çıkmaya başlasa ne yapardın?

En iyi arkadaşın eski sevgilin ile çıkmaya başlasa ne yapardın?

• Çıkabilir, ben onu çoktan unuttum.
    12% (7)32% (13)21% (20)Oy Ver
  • Onu nasıl bir adamla çıktığı konusunda ikaz ederdim
    5% (3)15% (6)9% (9)Oy Ver
  • Bu resmen adilik diye düşünürdüm.
    83% (46)53% (21)70% (67)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|45

En İyi Erkek Görüşü

• ağzını yüzünü kırar, kafasına levyeyle vurup, 38 yerinden bıçaklayıp, Damatlık giydirip arabanın arkasına baglayıp sürükledikten sonra bide gider, evine molotof attıktan sonra sigara yakar; mutluluklara dilerim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Çıkamaz. Çıkarsa en iyi arkadaşım olamaz. Olsa olsa yılın koyunda beslenen en iyi (yada kötü) yılanı ödülünü almaya favori olur.

1|0
    0|0
  • Tasvip etmem ama ilişkilerine zarar verecek birşey de yapmam... Benden uzak Allah'a yakın olsunlar...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığımızın bozulacak olmasına üzülürüm. Zira bu tip durumlarda "kadın" yönlendirici oluyor ki üzerime oynaması muhtemeldir.

Kendi açımdan sorun eder miyim? Hayır.

Benim için bitmiş bir şey bitmiştir.

Not: Bu eski sevgilim için gerçerli bir durum. Hoşlandığım, uzaktan sevdiğim, bakıştığım v.s kadınla ilgili düşüncelerimi yansıtmaz. :)

0|1
    0|0
  • Neden en iyi arkadaşın (=

0|0
    0|0
  • gardaş 2. el vuruk dökük kullanacağını söyleseydin biraz yardım ederdim 0 km alırdın derdim heralde :D

0|0
    0|0
  • Gelirde bana derseki kardeşim böyle böyle biz birbirimi seviyoz. Sana danışmak istedim ne dersin bu konuda? Derse eyvallah. Ama arkamdan gizli saklı iş yapıyosa arkadaşım olamaz artık o...

1|0
    0|0
  • ikisinede müsait bir zmanda benzin döker ibereti alem için şehrin göbeğinde yakar sonrada köpeklerin üzerine işemesini seyreder sonrada güvenlik güçlerine teslim olur ve paşa paşa 25 yıl yatar çıkıncada bu yaptığıma pişman olurdum 2 it için değmezmiş be moruk :D derdim sanırım :))

0|0
    0|0
  • onu unutsam bile en iyi arkadaşımın böyle bişey düşünmesi onun adamlığıyla ilgili düşünmeme sebep olurdu

0|0
    0|0
  • ben sevgilimi namusum olarak görürüm ona göre secerim arkdaşlarımıda namusuma göz dikmeyecek şekilde secerim.Olduğunu varsayarsak ikisininde suratına tükürürüm yaptıkları serefsizliği herkese anlatırım. eski sevgilimle cıkan arkadaşımıda onda kalıcı hasar olacak sekılde döverim yaptığı serefsizliği o ize her baktığında hatırlasın hayatını bundan sonra daha iyi yaşasın diye.

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşım benim eski sevgilimle çıkmaz çıkarsa adamlığını göstermiş olur.

bende adam ederim onu...

0|0
    0|0
  • Onu nasıl bir adamla çıktığı konusunda ikaz ederdi

0|0
    0|0
  • Çok adice bişey. Demek ki taa eskilerden beri gözü vardır diye düşünürüm. İkisini de s.kerim. Sonra ne isterlerse yapabilirler.

0|0
    0|0
  • A: Çıkabilir, ben onu çoktan unuttum.

0|0
    0|0
  • çıkamaz

0|0
    0|0
  • Kız zaten eski de kalmış yakın arkadaşımla da muhabbeti keserdim tabi bir kaç kelime söylerdim

0|0
    0|0
  • Direk evlendiririm =)

0|0
    0|0
  • arkadaşın iyi biri degil demekki onunla ilişkimi keser kendime sıkı bir arkadaş bulurdum onlara iyi arkadaşlıklar dilerim senin kullandıgını o kullanıyor sonuçta..?

0|0
    0|0
  • İkisininde ağzını burnunu kırarım sonra ne bok yerlerse yesinler

0|0
    0|0
  • düşünmek bile iğrenç. o an ki ruh haalimi bilmiyorum ama bunalıma gireerdim galiba. asarım keserim lafları boş da çok iğrenç bişey ya

0|0
    0|0
  • cıktı söyledm :D o beni sildi cıkınca takıntı yapıyorum ama aptalca bana göre

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşımı iptal ederdim :)

0|0
    0|0
  • Beni çokta bağlamıyor. Mutlularsa diyecek birşeyimde yoktur benim. Hem zaten eski sevgilim. Yani benle ilgisi yok istediği kişiyle istediğini yapmakta özgür. Bir kere benimle çıktı diye ömür boyu boş kalıcak değil ya...

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım öyle bir şey yapmaz, yapıyorsada zaten ben eski sevgilimle öylesine takılmışımdır ve muhtemelen ben tavsiye etmişimdir :)

0|0
    0|0
  • benim için sıkıntı yok her zaman anı yaşarım geçmişi geleceği pek düşünmem

0|0
    0|0
  • İkisinede altın lale ödülü veririm :)))

0|0
    0|0
  • mululuklar diler bir sigara yakarim :))

0|0
    0|0
  • sorun olmaz ama arkadaşım kızla beraberken yanlarında biraraya gelmemeye dikkat ederim

0|0
    0|0
  • kendini köprüden at

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Bu resmen adilik diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 27

• yapılır mı lan bu banaa! :D

0|0
    0|0
  • eski meski bana gelmez öyle şeyler. ikisiyle de muhabbeti keserdim.

0|0
    0|0
  • böyle bir dünya yok diyip kendimi vururum

ne yapıcam bir film açar cipsimi yerim hallahalal

0|0
    0|0
  • Ne kadar eski olduğuna bağlı :) Yeni ayrılmışsam, daha kırgınlığım tazeyse bozulurum. Arkadaşımla arama mesafe koyarım. Ama üstünden çok uzun zaman geçmişse, artık acıtmıyorsa, hiç bir şekilde o kişiye karşı birşey hissetmiyorsam, buyursun çıksın. Bir suç işliyormuş gibi benden gizlemeye çalışmadığı müddetçe, bana açık olursa olgunlukla karşılarım. Ama kendi adıma, ben arkadaşlarımın eski sevgilisiyle çıkmazdım. Etik bulmuyorum. Yine de benim doğrum kendime, onun doğrusu kendine. Bunu beni rahatsız edecek bir boyuta getirmezse, saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Benim hiç arkadaşım yok.bi tek sevgilim var.o da beni aldatırsa zaten biter ilişki ve kendi başıma acımı yaşarım.ağlarım üzülürüm.ama bir gün mutlaka toparlanırım.güçlüyüm ben

0|0
    0|0
  • Demek ki duygularına engel olamamışlar diye düşünür onlara kızmazdım ama bir daha da görüşmek istemem aşk-ı memnu çekmiyoruz burda sonuçta

0|1
    0|0
  • o zaten hep benım eskılerımle idare etmiş bir arkadaşım olmalı ki yine eskilerimle idare ediyor der geçerdim. ;)

0|0
    0|0
  • ikisi de biterdi benim için

0|0
    0|0
  • İkisini de silerdim .

1|0
    0|0
  • silerdim ikisinide

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla ilişkimi keserim haliyle sonuçta bir zamanlar sevdiğim insanla arkadaş dediğim insan hangi akla hizmet sevgili olabilirler ? Böyle bişeyi yapmam yapanın da gözünün yaşına bakmam

0|0
    0|0
  • Ikisi de cikaririm hayatımdan. Gemileri bir kere yaktim mi donusu yok

0|0
    0|0
  • erkeklerrr hiç önemsemioo böyle şeyleri sanırım... sevmesemde nefretim artarr arkadaşlıktan silerim onu...

0|0
    0|1
  • en iyi arkadaşım olsaydı eğer, bana bu şerefsizliği yapmazdı zaten...

0|0
    0|0
  • En yakın diyorsun ya.En yakın olan ben ilşkimi bitirdiğimde samimiyetini de keser ex ile zaten.Ha kesmeyebilir arkadaş olabilirler de dediğin şey olmaz.

0|0
    1|0
  • : Bu resmen adilik diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım eski sevgilimle çıkıyorsa o benim en iyi arkadaşım değildir artık.

0|0
    0|0
  • Oyuncaklarımı paylaşmayı küçüklüğümden beri sevmem

0|0
    0|0
  • oyle biri benim en iyi arkadasim olamaz

0|0
    0|0
  • bi sigara yakar ağzını burnunu dağıtır mutluluklar dilerm :D

0|0
    0|0
  • o benim en iyi arkadasim degildir

0|0
    0|0
  • Çekemem ki bozulurum

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım değildir.

0|0
    0|0
  • bnde :) 2 sinin en sevdiği arkadaşlarının birlikte olmasını sağlardım .

0|0
    0|0
  • çıkabilir çıkmadan önce bana söylemdiyse karışmam

0|0
    0|0
  • Sevmişlerse elimden bir şey gelmez, kınayamam onları. Ancak birlikte olmayı seçerlerse anlarım ki bu aşk benim arkadaşlığımdan daha büyük. Hayatlarından çıkarım sessizce

0|0
    0|0
  • Bence şuraya en iyi arkadaşım yazman bile hata. Eğer o gerçek arkadaşın olsaydı böyle bir şerefsizlik yapmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...