Hoşlanacağınız kız tipi hangisi olur?

kalabalık bir ortamdasınız çevrenizde çok kız var beğeneceğiniz kız hangisi olur ? sizle gelip gülen sohbet edenmi , samimi davrananmı, mesafeli yaklaşanmı , hiç yanınıza gelmeyip uzak duranmı , kendini hint kumaşı sanıp öyle tavır takınanmı ? hoşlanacağınız kız tipi hangisi olur ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yanıma gelmeyip uzak duran. sebebi ise

Benimle gelip gülen bir kız : hafiftir kolay elde edilir.

Samimi davranan : Herkese samimi davranır , bugün bana yarın başkasına.

Mesafeli yaklaşan : Ne yapacağı belli olmaz gidip tokatta yiyebilirsiniz kucağınıza da atlayabilir.

Kendini hint kumalı gibi sanan : Onun totosunu bir de ben kaldırmak istemem açıkcası , ne kadar güzel olursa da olsun. Umrumda olmaz böbürlenenlerle. Genelde rahat tavladım böylelerini , sadece hareketleri ve görüntüleri öyle gösteren etmendir ama tamamiyle yapmacıklardır.

Hiç yanıma gelmeyip uzak duran kimse : Erkekler için ulaşamadıkları kızlar daha çekici olur. Hep o arzulanır.

Dip not: Ne yazık ki genelde ilk yanımıza gelen kızla takılırız. Çünkü kolaydır kız istiyordur bizim için de rahatlık. Kız da gelmiş götürürüm modunda oluruz.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• rahat olan, kendinden emin duran. kendi esprisine gülmeyen. ne yapıyor veya söylüyorsa kendi istediği için yapıyor dedirten, cool davranan ama gelip kahve ısmarlayan kızlara hayranım.

0|0
    0|0
  • kibar konuşan kız çeker ilk başta konuşması ele veriyor bir kızı,hiç yanıma gelmeyenle ben de ilgilenmem

0|0
    0|0
  • o ortamda , gözlerini benden alamayan, en sevdiğim olur musun cümlesini ileride hak edeceğini düşündüğüm, kendini kaybetmeden durabilen kızı secçerim

0|0
    0|0
  • Konuşması laubali olmayanla tanışırdım.

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter:))

0|0
    1|0
  • Bu şekilde karar vermem güzel olacak yüzü vede içi karakteri ile güzelliği uyumlu olacak. Bu artık hangisi bilemeyiz tanımak gerek.

0|0
    0|0
  • hem konşsun hem biraz uzak olsun brazda kenedeni beğenmiş olsun karışık yani 3 ü bir arda zorda belki vardır ...:)

0|0
    0|0
  • Gelip sohbet eden elbette. Soğuk nevaleleri ne yapalım:=)

0|0
    0|0
  • Denemek lazım:)

0|0
    0|0
  • samimi olup oldugu gibi davranan her zaman kazanir..

0|0
    0|0
  • Güzel olan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pes bilsin yeter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...