İlk defa gidiyorum?

arkadaşlar selam. x fit spor salonuna yazıldım. ilk defa gidicem. aletleri felan kullanamazsam diye korkuyorum. ne giyilmeli. nasıl kullanmalıyım. çekingenim biraz da ya rezil olursam

Güncellemeler:
bir de göğüslerimin arası açık sporla kapanır mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanırsın, rahat bir şeyler giy

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tayt uzerine salaş bir t shirt (kalcayi ortecek sekilde)
    Aletleri kullanmadan once hocadan yardim istersin. Sonrasi gelir zaten zamanla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tayt giyme
    korkma hoca ogretir rezil olmassin

1|0
    0|0
  • belki bununda bir fobisi vardır spor salanolarna giderken yaşanan stresi anlatan bir fobi :D tayt giy yeter

1|0
    0|0
  • Kullanamazsan, kullananlara ya da orada spor hocalarına sorabilirsin.
    Göğüslerinin arasını açabilirsin ama kapatmak konusunda fikrim yok. Hiç araştırmadım.

0|0
    0|0
  • ordaki hocalar sana yardımcı olacaktır
    Kimse bilmiyo zaten ilk gittiğinde

0|0
    0|0
  • yok ya olmazsın :D bak şidmi rahat olacağın kıyafetlerden giy yanına havlu al :D sonraa zaten yanında hoca olur o sana gösterir nasıl yapacağını

0|0
    0|0
  • kullanırsın ya hatta o kadar çok kullanırsın ki muhtemelen çoğu kişi gibi sıkılırsın

0|0
    0|0
  • Bi' şey olmaz. %80 amatör zaten.

0|0
    0|0
  • Gittinmi :D

0|0
    0|0
  • Bende 1 ay oldu başlayalı, korkmana gerek yok onlar her şeyi öğretiyorlar zaten kavraması çok kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sporcu taytı ve ustune rahat edicegin bir tisort giy. Bende macfite gitmistim. Herkes fitti sinir olmustum. Kosu bandindan baska biside kullanmıyordum sjjsjs orda egitimciler olur zaten sana yardim ederler merak etme 😊

0|0
    0|0
  • aydınlıkevler de ki mi?

0|0
    0|0
  • Korkmani gerektirecek bir durum yok hepsini yavas yavas cozersin ya da orada ki yetkili birinden yardim isteyebilirsin tayt giymeni oneririm cok rahat oluyor

0|0
    0|0
  • bısey olmaz para vermıssın gostersınler o hocalar sorumsuzluguna rezıl olsun sen ne rezıl olcan

0|0
    0|0
  • Ogretiyorlar zaten. Spor kiyafeti ayakkabi havlu ve su yeterli

0|0
    0|0
  • Eşofman giy, ve ordaki hocalar sana yardımcı olacaktır. Çekinmene gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Tayt ve bol bir tişört giy orda hocalardan yardım iste aletleri gösterip tanitiyolar korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...