Sadece mekik göbek ve yağları eritir mi? Besinede diikkat edicem koşmasam sadece mekik çeksem hergün? Erir mi?

Sadece mekik göbek ve yağları eritir mi? Besinede diikkat edicem koşmasam sadece mekik çeksem hergün? Erir mi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bölgesel yağ yakımı diye bir durum söz konusu değildir. 1 milyon tanede mekik çeksen karın kasından baska bir kazancın olmaz. yaktıgın yağlar vücudun her noktasından eşit miktarda atılır. ama sarkık olan yağları biraz toparlayıp biraz daha duzgun bir karına sahip olabilirsin o ayrı. ancak dedigim gibi yakamazsın. ki sadece mekikle cok fazla zamanın gider. koşman gerek biraz :)

0|0
    0|0
    • hergün 20 dakika koşu ve 50 mekik yeterli mi?

• Yani hemen koşudan sonra mekik olmuyor mu sabah koşu akşam mekik olmaz ki

• aksam dedigim gecenin bir yarısı degil ya.. kosudan snra ne zaman msait olursan yani. mekik sana kalmiş saati önemli degil ama kosu erken saatte olursa iyi olur. birde yemek yedikten sonra kosma. yemekten 2 saat önce veya sonra koş.

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır söz konusu bile değil bölgesel yağ yakımı olmaz sadece o bölgedeki kasları çalıştırır güçlendirir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben mekik yapmaya başladım Vala bilemiyorum Görücez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şekle sokar göbeği, göbeği toparlar...

0|0
    0|0
    • Eritir mi peki? Yağları falanda

• Peki ne yapılarak göbek ve yağlar eritilir şöyle 2 3 haftada zaten fazla göbeğim ve yağım yok ama birazcvık çıkmaya başladı sadece

• mekik tek başına uzun zaman alacağı için yapma direncini kırar ve çoğu insan bıkıp yarıda keser onun için mekikle beraber yanına başka hareketleride eklemen lazım... yürümek de faydalıı

• MEKİK YAĞ YAKMAZ GÖBEK ERİTMEEEEEZ

0|0
    0|0
Yükleniyor...