Derdimden anlayan morel versin :(

Sevdiğimdem ayrıldım 4 gün oldu anlaşmazlık vardı aramızda gün geçtikçe daha fazla özlüyorum onu, gitsem yine aynı şeyler olucak biliyorumm..Hep duygularımla hareket ettim ama aklım hiç onu istemiyorum onu isteyen sadece kalbimm..Davranışları karakteri hiç bana uygun değil ilişkimizin başlangıcnda güzel davranışlarıyla beni kendine aşık etti sonra Kötü huylarını gösterdii..Ben kendimi neye inandırmalıyım bazen düşünüyorum ama kendine bir cevap veremşyorum vee o zamn da çook huzursuz kalıyorummm..Kendime bir cvbım olmalıı Bişeyler söyleyinde içim rahatlasın

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• sen çok şanlısın ve buna herzaman şükretmelisin duygularunla mantını aymışsın bunun için ayrıca tebrik ederim bu senin doğruyu görmeni sağlamış aslında ama sen doğru kararın gereçesini bulamadığın için kalbine söz geciremiyorsun ve kaybetme endişeşi sarmış duyguların ondan karmaşık ama üzülme dikkatini başka şeylere verdiğin an bundan kurtulacağını emin olabirirsin bu taze ayrılıgın kalbini acıtmaması için bu kişin bugun beğenmediğin kötü huyların bugün bili seni rahatsız ediyorsa ileride bunun çekilmez hale geleceğini farkında olduğunu, yarın kaybetmektense bugün başlamamayı,yine yarın acı çekmektense bugün birazcık üzülmeyi tercih edebileceğini ve vb.. şeyleri kabine telkin edersen rahatlayacağını umuyorum.

biraz uzun oldu ama busura bakma şöylede yapmanı tavsiye ederim o kişiyi kendine göre puanlama yap.

örnek bir kağıda bitarafına iyi huyları veya beğendiğin yönleri diye biliriz bitarafınada beğenmediğin seni huzursuz eden şeyler diye bilirsin bunları karşılklı olarak yaz ve puanla inanıyorum duyguların mantığını dinleyecektir kimse yarın bgün olduğundan daha kötü olmak istemez..mutlu olman dileği ile

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim..inşallah kalbimde yanlış kişi olduğunu anlar

• rica ederim kalbin seni elinde gerektiğinde ona doğruları söylemeli ve vaz gecirmelisin bu senin ve kalbin mutlu yaşayabilmesı için önemli.

bazende kaybetmekten kazanmayı öğrenmeliyiz ve kalbine söyle( bazen şerden hayır çıkar bazende hayırdan şer )bu şer gördüğünden çıkçak hayrı beklesin mutlu olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşk nede zormuş... ne sigortası var, nede maaşı...

Sadece bir ayrılığı var.. birde gözyaşı...

Aşk; görmekten çok özlemeyi sever,

Dokunmaktan çok düşlemeyi..

Ve aşk öyle haindir ki;

Nerde imkansız varsa gider onu sever... Sende ona inanarak, saf, temiz, art niyetten arınmış güzel duygularla sevmişsin.. ama yeterli şekilde karşılığını görememişsin.. bu sana takındığı takındığı tavırlar ve davranışlarıyla belli etmiş... yani sana layık olmaya çalışmamaış... bence zor olmakla beraber.. 2. bir şans verip.. kendi duygularını daha fazla hırpalama derim.. herşey gönlünce olsun inşallah..

1|0
    0|0
    • Çok hırpaladım zaten artık sevmekten soğudum gerçekten

• ehh ozaman hiç aklının ucuna dahi getirme...

• İlişkilerde sadece bir pencereden bakmanın getirdiği sonuçlardan biri bu. Senin yerinde olsam karşımdaki kişiyi her yönüyle ölçüp tarttıktan sonra ne yapacağıma karar veririm. Şu dönemlerde karşı taraf eğer seni istiyorsa biraz daha alttan alıp davranışlarını değiştirebilir fakat sen o gözündeki kişiye göre karar vermelisin. Umarım bir yardımı dokunur.

0|0
    0|0
  • gün geçtikce özlüyorum demişsin.sen özlüyorsunda o özlemiyormu ? bırak üstüne gitme.biraz daha bekle eğer oda seni gerçekten seviyorsa bırakamıcak durumdaysa geri döner.illa değerini anlar biraz daha bekle sen.karamsar düşünme hiçbi zaman.ayrılmış olabilirsiniz ama o hala yaşıyor değilmi sadece lafta ayrısınız.önemli olan kalplerin ayrılmaması anlatabildimmi.biraz daha bekle eğer sana bir şekilde dönmezse bişey demezse ozaman onunla konuşursun.

0|0
    0|0
  • ya şu kızlar niye unutamıyo ayrıldıkları kişiyi artık kafayı yicem hee :D

0|1
    0|0
  • Sana göre değilmiş zaten unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • unutucan bırak şunu gitsin

0|0
    0|0
  • daha hayırlı kısmetlerin çıkar emin ol:) hatta çıktı belki de gel konuşalım kardeşim:)

0|0
    0|0
  • burdaki cevaplar da mantıken olacak..dediğin gibi kalp ayrı..

0|0
    0|0
  • Bence siz asik degilsiniz o kisi duygularinizla oynamis akliniz karismis hayal kirikligi yasiyorsunuz o kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canıımm,seni çok iyi anlıyorum.Yalnız kalmamaya çalış unutmak için.Bol bol eğlen,meyve ye.Kitap okuma ama o yine aklına gelir yoğunlaşamazsın kitaba.Sudoku falan oyna :) Evini temizle meselaa.Yemek yap :) Hareketli parçalar dinle,hüzünlü aşk şarkıları dinleme. İyileri değil kötü anıları hatırla.Telefon numarasını, mesajlarını sil,özel günlerinde evde oturma :) çekildiğiniz fotoğrafları yok et.Beraber gittiğiniz mekanlara gitme bir daha :) Saçlarını kestir,değişmeye adım at onun sana aldığı hediye varsa yk et :) Artık o yok.Şimdi balkona çık ve derin nefes al :)

0|0
    0|0
    • yaa çok durgunlaşıyorum yaptığm hiç bişeyden zevk alamıyorum

• Diyorum yaaa takma kafana benim dediklerimi yapmaya başla.En kısa sürede aklına gelmiycek artık! canın istemesede yap :)

• Bence oluruna bırak :) Dünyada kalın kafalı erkek de tükenmiyor,ince düşünceli de :) Kafana takma bence .Amamsakın eski aşkı unutmanın yolu yeni bir aşktır deme!Pişman olursun.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan dus pesine.

0|0
    0|0
  • kaç aydır süren bir ilişkin vardı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...