Perreira"Caner ve Gökhan en üst düzeyde oynayacak bekler değil"bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Perreira, A Milli Takımımı'zda beklenen performansları sergilemedikleri için bu sözü söylemiş. Sadece Milli Takım performansına bakarak bu sözü söylemek ne kadar doğru.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi düşüncesidir ama bana sorarsan iyi bekler Gökhan tabi eskisi gibi değil artık yaş ilerledi şuanda normal düzeyde oynuyor Caner zaten mevkisi sol bek değil kırma bir bek ben dmek istediğini anladım aslında Perreira nın ama gerek var mı yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu iki oyuncu zaten bek değil. Hücuma verdikleri destekler yüzünden iyiler. Ama Gökhan özellikle sezon boyunca isabetsiz ortalarıyla hücuma olan desteğini de azalttı. Başarısız bir sezon geçirdi. Enerjisi ekonomik kullanacak yaşlara geldi. Bana kalırsa Fenerbahçe'nin fiyatı artırmaması çok iyi oldu. Yabancı sınırı da yok artık o fiyatlar yerli oyunculara verilmez.

1|1
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermis , niye 1 sene boyunca bu açıklamayı yapmamış

1|0
    0|0
  • evet en üst düzey degiller tabiki türkler türk futbolunu nerede görüyo olay bu bence orta sınıf avrupa oyuncuları bunlar bak ben 7 yıl beşiktaş altyapısında oynadım takımımız kendi kategorimizde şampiyondu türkiyede rakipsizdik ama küçük bir turnuva için belçikanın standard luik ve fransanın brest takımları geldi fark ortaya çıktı

1|0
    0|0
  • Doğru demiş aslında sağ bek deyince benim aklıma Dani Alves gelir. Sol bek deyince de Marcelo gelir. Bunlar üst düzeydir, Gökhan ve Caner üst düzey değildir ama ligimize göre üst düzeydir.

1|0
    0|0
    • yani onlardan sonrada gökhanmı gelir))) bunları sölemen ben futbolcu bilmiyorum anlamına gelir gökhan ve canerden 30 tane iyi sol sag sölerim

• pereira orda dünya standartlarını kast ediyo lokal ligi degil oda biliyo türk futbolunun geri oldugunu

• Kendisi bahane üretiyor. Tarihinin en güçlü kadrosunu kurdular kupa kaldıramadılar. Biz Tolgaya, İsmaile, Alexise rağmen şampiyon olduk. Daha iyi takım ve daha kaliteli lig arıyorsa gitsin Barçayı çalıştırsın ama orada bile şampiyon olacağını sanmam.

• ben mevzuyu anlamadım keşke link paylaşsaydın çünkü soru başka kendi yorumun başka, bu gibi sorularda lnk falan paylaşsanız faydalı olur değerlendirmemiz için... çünkü demişsin ki "erreira, A Milli Takımımı'zda beklenen performansları sergilemedikleri için bu sözü söylemiş" demişsin e ona göre demişse ilk maçta iyi bir performans görmedik haklı gibi kısmen, sonra kendi yorumunla çelişip tekrar demişsin ki "Sadece Milli Takım performansına bakarak bu sözü söylemek ne kadar doğru. " demşissin ama sadece milli maç için diyende sensin -.- aklın karışık belli pembe... YORUM YAPAMIYACAIM malesef -.-

0|0
    0|0
  • Saçmalamış.

1|0
    0|0
  • Perraira da üst düzeyde takım çalıştıracak teknik direktör değil

1|0
    0|0
  • haber yalan resmi sitede de net bir şekilde yalanlandı medyanın saçma sapan sırf reyting için yapmış olduğu bilgilere inanmayın..

1|0
    0|0
  • futboldan anlamam

1|0
    0|0
  • İyi olur inşallah

0|0
    0|0
  • Savunma yok çok ileri çıkıyorlar diyor. Gol yememizin sorumlusu diyor.

1|0
    0|0
  • İlişki biterken bık atan sevgili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bişey yapamaz onlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...