Sevgilim ne yapmaya çalışıyor ?

sevgilimle 2 haftadır görüşmüyoruz ve bir kaza geçirip ayağını kırmıştı işte ameliyata falan girdi o yüzden görüşemiyoruz. Bugün öğleyin normal konuşuyorduk beni çok özlediğini söyleme başladı , bende onu özlediğimi söyledim. ne zamandır öpüşmüyoruz dedi ve güldü bende güldüm. bu konuyla konuşurken öpüşürken çok tatlı oluyorsun dedi . ancak benim asıl sorunum o değil arkadaşlar sevgilimle herhangi bir cinsel birşey yaşamadım yaşamamda aslaa . ancak bana yanımda olsan yiyişirdik öpüşürdük dedi ve bu kelimeden sonra çıldırdım . saçma saçma konuşmamasını , terbiyesizlik yapmamasını söyledim ve bana şaka yaptığını söyledi. ama bu benim kafama çok takıldı , kendimi çok rahatsız hissediyorum . Büyütüyor muyum ? ne yapmalıyım ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• resmen seni denemiş evet deseydin hayatta kaçırmazdı hayır dedğinden şakaya vurmuş işi.bnce tepkini ve ağırlığını belli et

1|0
    0|0
    • onu söyledikden sonra saçma sapan konuşma dedim şaka yapıyorum işte dedi terbiyesizliğin alemi yok , hadi öpüşme neysede bunlar hoş konular değil dedim hoş konu değilmişmiş diye güldüm değil tabi gerizekalı terbiyesizlik yapma dedim tamam dedi

• teşekkür ederim çok yardımcı oldun

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• zarf atmış senle sevişmek istiyor artık ters teptiysen teşebbüs etmez seviyosa seni yok eğer emin değilse sevgisinde kaçar bu adam tutamazsın ;)

2|0
    0|0
    • cehenneme kadar yolu var valla

• hayır :)

• Sana yoklama yaptığını düşünüyorum acaba olur mu gibilerinden. Sen cevabını vermişsin büyütmeye gerek yok bence

1|0
    0|0
  • Erkek aklı zekası işte bazen kafalar yer değiştiriyor

1|0
    0|0
  • sevglnn niyeti belli büyütmüosun bence

1|0
    0|0
  • Ne zamandır sevgilisiniz .

0|0
    0|0
    • 2 ayı geçti

• Dilerim hakkın da hayırlı olanı nasılsa öyle olur inş . Kib aeo

• amin

• kötü birşeymi söylemiş ne güzel sevgiliyle sevişmek kadar güzel birşey var mı?

0|0
    1|0
  • Tersledıysen sabretmelıyım demıs olmalı kendıkendıne. Sabırsızlık yaptıgını dusunur yanı. Ama bnce senı sevmıyo bu hergele. Bıkac cınsel ıcerıklı herhangı gırısımınıde ters tepersen durmaz. Gıder..

0|0
    0|0
    • defolsun gitsin öyle bir amacı varsa umurumda olmaz

• Orasıda senn bılecegın ıs

Kızlar Ne Diyor 6

• Rahat ol her iliskide oyle cilveler klur yaninda olsan seni yemiyiceginden emin ol , yani buyutme fazla oda skilir canim benim

1|0
    0|0
  • Sen devam etseydin onda Kesin rahat durmaz

1|0
    0|0
  • Gel yiyişek demiş daha ne desin çucuk :(

1|0
    0|0
  • sen oyle diyince kıvırmış. açık ve net

1|0
    0|0
  • Yiyişelim deseydin o şaka bir bakmışsın gerçek