Wireless ten anlayanlar bakabilir mi lütfen.

Arkadaşlar internetim 1 haftadır falan bayağı bir yavaşladı benim bilgisayarım aktif değilken bile ışıkları sürekli yanıp sönüyor başkalarının benim internetimi kullandıklarını düşünüyorum şifreyi nasıl değiştirebilirim? bu arada modem zyxel

Güncellemeler:
Ya arkadaşlar bir ara söylemiştim komşuya şifremi acil işi vardı 1 gün kullanmak için istedi bende verdim şu anda o giriyor sanırım bir program var indirdim bizim bilgisayarlar dışında 2 bilgisayar daha gösteriyor. ara yüze giriyorum ethernet kablosunu taktımda ne yapcm bilmyrm.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim şifreyi değiştirdim.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şifre WPA2 türünde olduğundan onu kırmak biraz bilgi, deneyim ister. Eğer şifreni başkalarına söylediysen öğrenmiş ve çekiyor olabilirler. Bilgisayarını modeme kabloyla bağla ve modem arayüzüne gir. Orada bulursun.

1|0
    0|0
    • 192.168.1.1 bu numarayı kullandığın internet tarayıcısının site adını yazdığın çubuğuna yaz ve enter a bas. Karşına bir sayfa gelir senden kullanıcı adı ve şifre ister. Kullanıcı adı: admin , şifre: password olur. Sonra modemin içine girersin ve karşına menüler gelir. O menülerden modeminin şifresini değiştirebilirsin.

• wpa2, sadece password list ile denenebilir, brutforce ile kırmak için bir süperbilgisayar lazım, bunun dışında wpalara genelde sayı koyuyorar öyle wep kırmakla hemen hemen aynı şey oluyor, sen kırabiliyosan hll olsun

• Ben kırmıyorum benim alanım değil.

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar gerekli bilgiyi vermişler söylenenler doğrultusunda sorunu giderebilirsiniz olmaz ise ip olarak 1.0.0.1 deneyin. Kullanıcı adı ttnet ya da admin'dir şifre admin ya da 1234. Kolay gelsin. Saygılar

1|0
    0|0
  • 192.168.1.1 e gir şireyi admin admin diye dene olmasa modemle verilen kitapçıkta şifre yazıyordur, ordan wifi şifre gibi bişiy gözüne çarparsa gir, şifreyi değiştir ve uygulaya felan bas olur

1|0
    0|0
  • 192.168.1.1 bunu internette adres yazdığın bölümüne yapıştır büyük ihtimal budur zyxelin ki daha sonra şifreyi 1234 olarak gir daa sonrasını çözersin zaten türkçedir menü

1|0
    0|0
    • eğer halledemezsen işin acilse geçici oarak wireless ı kapat ethernet kablosunu pc ne tak geçici bir süre kullan öyle bir bilene yaptırırsın daha sonra

• Bunu yazmak için girmiştim :) olmazsa sonda ki 1 i 2 yap

• sana bu saatte kimse yardımcı olamaz fişi çek kapat ;)

1|0
    0|0
  • Şifreni sayı,harf ve karakterlerden oluştur kimse kıramaz diğer yandan müşteri hizmetlerini ara onlarda bir problem gözüküyormuymuş bir sor

0|0
    0|0
  • ttneti ara bence

0|0
    0|0
  • ttneti ara baksınlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İp numaranı tepeye yaz Kullanıcı adını : admin Şifre : ttnet yaz burdan çıkıyo ben böyle yapıyorum eğer TTnetsen tabi olmadı müşteri hizmetlerini ara değiştirsinler ordan. Yavaşlamasının nedeni adil kullanımı aşmandan kaynaklanıyodur belki ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...