Fenerbahçe'nin yanlış transfer politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Feghouliyide kaptırdık.
Futbolu birakacam diyen agger e çuvalla para teklif et ama kabul etmesin ❌
7 ay peşinde koştuğun oyuncunun ayağına git kol saati al ❌
2 de 2

Oyuncu alirken para disinda başka vaad edeceğin birsey olmayinca göndermeye calisirkende sorun yaşiyorsun adamlar önce para diyor. İstenmeyen oyuncu gitmek icin ya ekstradan para istiyor ya da bonservisini bedava istiyor yoksa otururum parami catir catir alirim diyor.

Sen oyuncuyu nasil ikna edeceksin? Planin yok projen yok ancak Fenerbahçenin parasi var, bol keseden dağıtırsan belki?

Feghuli başkana en son ne zaman CL oynadiniz diye sorup cevabini alinca kaç kaç ya kaç çabuk kaç demiştir menajerine. Biz dışarıda birsey konusup geliyoruz diyen feghuli ve menajeri başkanı oda da birakip kaçmislardır, 3 saat sonra olayi anlamistır bizim başkan :D :D

Fenerbahçe başkanının menajerlik şirketinin ayağına gitmesi mi yoksa oraya kadar gidip popona baka baka dönmesi mi daha feci bir durum?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• http://i.hizliresim.com/VY0O0R.jpg
    Takımdaki bazı futbolcular bu kadar fazla maaşları hak etmiyorlar.
    Sao Poulanin forvet arkası mevkisinde oynayan Maıcon için 4.5 milyon euro transfer teklifi ne demek. Hemde 14 maçta 1 gol 2 asist sergileyen bir futbolcu için. Transfer politikasını değiştirmesi lazım. Daha az bonservesli ama performans bakımından başarılı sporcuları transfer etmeliyiz.

0|1
    0|0
    • Gerek yok paran var bina yapacağına otel yapacağına buraya yönlendir, Boş beleş para dağıtırsan param yok diye ağlanırsın

En İyi Erkek Görüşü

• bilardo seviyor musun :D

0|1
    0|0
    • Hayırlısı olsun inşallah Fenerbahçe şampiyon olsun başarılı olsunda gerisi tırt

• aynen öyle güzel şeyler olur katılıyorum sana :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Azizin çiftliği

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Politika değişti. Feghouli ile bu dönem ilgilenmiyolar

0|0
    0|0
    • İlgilenmiyorda İngiltereye görüşmeye niye gitti bıraksana sen ilgilenmiyormuş :)))

• Tamam başkanın açıklamasına inanmam sana inanırım :DAS:ASD:ASD

• Aatıf gibi oyuncular gelicek maliyeti düşük görürsün bu arada agger çok makul ücrete oynuyordu ama futbolu bıraktı

• 1. Sen Bjkli isen8 yıldır Avrupada yoksunuz Fenerbahçe yarı final çeyrek final oynadığını biliyormusun.8 yıldır Clde Bjk neden yokdu.

0|0
    0|0
    • Ne Bjklisi olum Allaha şükür Fenerbahçeliyiz. Kendimizi eleştiriyorum

• Ben Fenerbahçeliyim başkan maşkan tanımam Fenerbahçeden daha önemli kimse yok istediğim gibide eleştiririm hatayı yanlışı göre göre kimsenin köpekliğini yapmam

• Ben tanıyormuyum sence.

Yükleniyor...