Boks hayatım bitti çok üzgün ve sinirliyim ne yapmalıyım?

Dün kafama darbe aldığımı yazmıştım. Demir ile vurmuşlardı. Dün gece doktora gittim dikiş falan atıldı. Nasıl oldu diye sordular. Demir ile vurduklarını söylemedim başka bir bahane uydurdum. Polis ile uğraşmayım diye. Boks sporuyla uğraştığımı söyledim. Darbe aldığım için 1 sene boyunca yapmam riskliymiş. Boks hayatımı bitirdiler resmen. İntikam almak istiyorum. Ne yapmalıyım çok sinirliyim şu an hiç bişey yokken bana laf atıp , dalıyorlar. Üstüne demirle kafama vurup kaçıyorlar. Benim suçum neydi? Boş yere boks hayatımdan oldum. Aşırı sinirliyim silah'ı alıp öldürmek istiyorum o derece.

DÜNKÜ OLAY :

Arkadaşlar ben Boks sporuyla uğraşıyorum..
Bugün spordan çıktım. Mahalle'den evime doğru giderken güya köşe başı abileri (şerefsizler) oturmuşlardı. Biri durduk yere ne bakıyosun lan? dedi. Hiç bakmadan yoluma devam ettim kalktı arkamdan geldi sana dedim a. k diye küfürler etmeye başladı. Eliyle itmeye başladı falan dayanamadım bir tane vurdum buna bu yere düştü diğerleri geldi birini ittim diğeri arkadan demirle kafama vurdu bir anda gözlerim hafif karardı , yere düşer gibi oldum. Bunlar hemen kaçtı. Eve geldim kafam hafif kanıyordu, şimdi de hafif şişkinlik var doktora gitsem mi? Ne yapsam bilemedim

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık olsun

0|0
    0|0
    • Gidip onları bulup alayını anasından doğduğuna pişman etmek istiyorum. Başıma bela almak benim için sorun değil de ailem de işin içine girer ondan korkuyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• polisle uğraşmayıyım diye şerefsizler yeni kurbanlar arıyor ne biçim insansın sen

0|0
    0|0
    • Kardeşim , bunları bilmiyomusun mitoz bölünme gibi ürüyorlar bunları ele vericem şikayet etcem birkaç gün yatıp cıkcaklar hadi hapis de bak hapis yatsınlar bunların yan şerefsizleri yok mu ailemin başına dert açmak istemiyorum. Yoksa onlar'dan bir gram korkum yok o. ospu cocukları gelsin alayı gelsin.

• sende haklısın kanka kusura bakma

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar ruh hastası insanlar. Tedavi olmaları gerekiyor. Sen polise gitmeyerek büyük bir hata yapıyorsun. Bugün sana yapan yarın başka birine yapabilir. Duyarlı ol ve polise git.

0|0
    0|0
  • Vay o***lar, geçmiş olsun. İşte böyle şerefsizler yüzünden ülkede spor bile yapamicak duruma geliyor insan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen ne üzülüyorsun boks dünyası üzülsün asıl kaybı onlar yaşamış, pisliklere bulaşma birde idare etmeyi bil ortamları deli fişek gibi dolanma ortada benim önerim bu sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...