Nba finali :) ?

sizce seri cleveland ın lehine biter mi yani ihtimal yok gibi ama gsw yapmıştı daha önce değil mi? ya tabi şimdi okc ye yapmak başka gsw ye yapmak başka ama gönlüm cavs dan yana tabi ki kyrie bir yüzük alsa fena mı olur

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zor.
    GSW tam bir makine. Draymond Green'in yokluğunda bir maç kazanıldı ama takım yine bir araya gelecek. Ayrıca bir maçı kaza olarak görebiliriz. Cavs'in çok iyi oyuncuları ama iyi çalışmayan ek parçaları var. 2 Maç daha kazanmalarını olası görmüyorum.
    Kyrie gerçekten özel bir oyuncu ama bu sene onların yılı değildi.

0|0
    0|0
    • büyük ihtimal ayrılcak takımdan mucize olupta şampiyon olmazlarsa zaten memnun değilim takımdan diyordu ve genç bir oyuncu önünde çok yol var şampiyon olabileceği bir takıma gider bence

• tamam okucam saol :) gordan gelirse lebron 4 oynamıcak o zaman ya da gordan 5 lebron 4 oynıcak bide yedeklerde kim var takaslancak peki

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

En İyi Kız Görüşü

• Cavs alsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cleveland kazansın isterim ama gsw alır

0|0
    0|0
    • 82 maçta 9 kez yenilmiş gsw yi 7 maçta 4 kez yenebilecek bir takım değil bence cavs o yüzden çok düşük ihtimal

• oklahomanın şampiyon olmasını isterdim ama 3-1 önde oldukları seriyi gidip verdiler şampiyon gsw gibi

0|0
    0|0
    • umarım ya valla verse seriyi çok güzel olur du da zor baya

• Şu an durum 3-2 golden state lehine ama daha avantajı diye bir ey kalmamış. Onun dışında cleveland oyunları kötü demek de çok doğru değil çünkü adamlar finale kadar gelebilmişler yine de lebron James ın yanına iki sağlam oyuncu daha lazım..

0|0
    0|0
    • evet ya cavs oynadı mı çok iyi oynuyo önüne geçilmiyo üçlük rekoru kırmaları gibi ama normal zaman da çok ta yeterli değil ler batı nın en iyi takımını 4 maç yenmek için

• normal sezonda 82 maçta 9 kez yenilmiş takımı 7 maçta 4 kez yenebilecek bir takım değil bence cavs

• Hem fikiriz o zaman😊😊 sabaha karşı maçı izledin mi

• işin ucunda boston yoksa kim kazanırsa kazansın :)) 2008 den beri bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Clevland nasıl geriye düştü anlamıyorum LeBron bunu hak etmiyor 😞

0|0
    0|0
    • ya kyrie ve lebron hariç gsw nin yedekleri bile ilk 5 den daha iyi love zaten sakat falan yine

• Seneye JJ Reddick i alsalar fena olur ya da Howard 😄

• Dün gece ki maçta draymond green yoktu artı Gsw nin bir uzunu da sakatlanınca dahada kısaldırlar sahada lebron ve kyrie Irving bu fırsatı kaçırmadılar

Altıncı maç gerçekten çok kritik olacak

0|0
    0|0
    • ya 7. maça kadar uzasada gsw nin bırakacağını sanmıyorum ya tabi uzasa daha iyi olur daha fazla maç izlemiş oluruz daha heycanlı olur hem

• Kıza bak

0|0
    0|0
  • cavs lehine bitmesini çok isterim ama ihtimal çok düşük :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...