Şimdi nasıl hareket etmeliyim?

1 hafta öncesine kadar flört ettiğim ve beni çok sevdiğini söyleyen kişinin,babası hastaydı.bir gün mesaj yolladığımda cevap vermediği için,mazeret bildirdi mesajında ertesi gün bende trip attım. sorunlarım bitince görüşürüz dedi.ben alttan alıp hatalı olduğumu söyledim mesajıma cevap yazmadı.sonra yazmadım 4-5 gün.2gün önce mesaj attım nasılsın diye sadece babasının öldüğünü yazmış.bende taziye bildirdim sağol yazmış.bir daha da bişey yazmadım.şimdi ne yapmalıyım sizce.ondan mı beklemeliyim?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bitmiş sizin ilişki gibi geliyor bu aralar seninle uğrasamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızların sacma tripleriyle ugrasacak erkek kalmadı artık.. O tip kizlari umarsamazla kacarlar direk nediye umursasin ki...

1|1
    0|0
  • senin flört ettiğin insanın babası ölmüş ve sen onun yanında olmuyorsun yanlış anlamada basından sonuna kadar hatalısın .

1|1
    0|0
  • Neden aile ile ilgili konularda böyle yapıyorsunuz anlamış değilim. Onun için üzüldüm başı sağolsun. Haber alma ihtimalin yüksek değil, aramaz gibi geliyor bana.

0|1
    0|0
  • Zahmet olmassa cenazesine uğra? adamın babası hasta sen trip atıyorsun of of cidden neden böyle insanlar.

0|1
    0|0
  • önündeki bir kaç sene senın suratına bıle bakmaz :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• saçma sapan konuşmuşsun ya böyle bir durumda ondan bekliyorsun insanlığın yok mu senin? git yanında ol,dost olarak.

0|0
    0|0
  • mazeret bildirdigi halde trip ?

Adam ararsa aklından zoru vardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...