Dövüşten anlayanlar buraya !

19 yaşındayım boyum 187 80 kiloyum omuzlarım geniş kaslı bir yapıya sahibim 4 yıldır kitbox ile uğraşıyorum.

Sorunum ise şu antremanda çok iyi kavga ediyorum en iyilerdenim burnum kanasa bile durmuyorum sokaktada teke tekte sorun yok ama 2-3 kişi bir arada laf atınca korkuyorum örneğin geçen 3 kişi laf attı hepsi benim yaşıtım pek sportifde değillerde kavga olsa döveceğime eminim 4 kişi olsa olmazdı belki ama işte herneyse korkuyorum cesaretimi toplayamıyorum ne yapmalıyım ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• İşi lafla çözmeyi dene bazen. Kavga herşeyin başı, çözümü değil.

Anlaşaraki, konuşarak aşılmayacak engel yoktur

0|0
    0|0
    • Sebepsiz yere bahane arayan biriyle neyi çözmeye çalışacam hayır gücüm yetiyor aslında korkuda değil bu bıçağın üstüne yürümüş adamın ama bir topluluk görünce cesaret edemiyorum

• Sayıca fazla olmalarından cesaret alarak sağa sola laf atan toplumun huzurunu bozan kişileri alttan alamam sorunumu anlamadınız 3 kişi dövmüşlüğüm var benim sadece cesaretle giremiyorum kavgaya teke tekte zaten sorun yok

• banada tek götleri yemiyo o...

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• normaldir kardeş 4 kişiyide 100 kişiyide tek başına döven adam jonathan stathamdır cüneyt arkındır :))

0|0
    0|0
  • Biraz imaj yap, kendine güvenin olsun, ayrıca bakışların ve sözlerinle korkut öncelikle. Aralarına dalmak en son çare olsun.

Cesurun bakışı korkağın kılıcından keskindir.

0|0
    0|0
  • laf atanlardan birine sağlam bir gireceksin,zaten afallar kalır hepsi.biraz hasar alırsın ama o birinin yediği sağlam sopa hepsine yeter.

0|0
    0|0
  • korkma kardeşim saldır Allah ne verdiyse ne olur yani en fazla burnun kanar dudağın patlar hepsi bu sen korktukça daha çok üstüne gelirler rahat ol saldır bende 6 7 senedir kickbox taekwondo yapıyorum hiç geri vites yapmadım 1 kere uyar 2 kere uyar baktın olmuyo tak tak tak hepsi bu kadar ;)

0|0
    0|0
  • 4 sene kixboxla uğraşmışsın boy 187 geniş omuz sportif olmayan3 kişden korkun yapma bunu ben bile pek sportif değilim ama omuzlar geniş 2-3 kişiye girimişliğim var biraz teknik messelesi ora. sayının fazla olmasından mı korkuyorsun?

0|0
    0|0
  • ufak tefek şeylerden dolayı kavga etmen bence yanlış,bak ne güzel sporla ilgileniyorsun sana imrenmedim değil,sen sporuna bak.tamam anladığım kadarıyla sağlamsın fakat artık yumruğa bakılmıyo.allah korusun birkaç kişi ile boğusurken biri çıkartır birşey sokar ardından spor hayatın biter psikolojin bozulur...ciddi birşey olmadığı sürece kavgaya başvurma derim...

0|0
    0|0
  • 4 yıldır boşa uğraşmışsın. kandırmışlar seni kitbox diye bir şey yok. bence sen bir game pad al street fighter oyna.

0|0
    0|0
    • Teke tekte tüm yaşıtlarımı alıyorum

• ben hep öyle bir durumla karşılaştığımda aralarında en sözü geçen kimse onu göümün önüne alıp yapacağımı ona yapıyorum diğerleri bir müddet sonra ayırma ve kaçma yöntemine başvuruyorlar dene bunu en etkili yöntem ;)

0|0
    0|0
    • İyi yöntemmiş ama o yönteme başvurmadan korkumu yenmek istiyorum

• korkunu hırsa çevirirsin zaten o duruma geldiğinde o kişiyi gözünün önüne aldığında. o hırsında seni zafere ulaştırır

• İyi bir Kikbox'cu olman,iyi bir sokak dövüscüsü olmak anlamına gelmez.Sokaklarda sadece yumruk konusmaz dostum,onun icin sen sporunu salonda yap.

0|0
    0|0
  • sen trafiğe hiç çıkma o zaman 2 seneye tıkarlar içeri seni

0|0
    0|0
  • zekan ile onların yanlıs yaptıgını anlatmaya calıs

0|0
    0|0
  • Kardeş kickboksa falan güvenme.Kavgadan uzak dur.Boşver o korku hayırlı bir korkudur ;)

0|0
    1|0
Yükleniyor...