Çocuk sizce çok mu önemli ki ?

Çocuk olmazsa olmaz dermisiniz , çocuk sevgisi ne kadar önemli sizce , ben sevmişsem hiç çocuğu olmicak olsa da gözüm görmez , evlenir bir ömür yaşarım , bir gün olsun üzülmesin diye çocuğumuz yok demem , peki sizler için çocuk ne kadar önemli .

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• O aranızdaki ilişkiye bağlı , bu düşünce karşılıklı olmalı. Evet çocuk çok önemli ama olmazsa olmaz değil yemeği tuzsuz yemeye alışırsın da bir eksiklik hissedersin adını koyamadan , yokken sadece belirsiz bir eksiklik hissedersin olunca da yaşantımın anlamı buymuş dersin

0|0
    0|0
    • Düşüncene saygı duyuyorum ama aşık olduğum eşim den önemli olamaz .

• daha önemli demiyorum zaten, eksiklik hissi oluyor diyorum çocuk olmazsa aşkını daha az mı seversin hayır ama düşünürsün olsaydı iyi olurdu diye

• Evet bazen düşünürüm belki ama bunu ona belli etmem , bende zamanla alışırım aklıma gelmez :)

• Önem veriyorum. Olmasada nasip değilmiş derim. Olmuyor diye herşeyden vazgeçecek değilim.

0|0
    0|0
  • cocuk sevmiyorum

dünyada annesiz babasız yeterince cocuk var

dünya berbat bir yer

ayrıca cocugunun iyi bir insan olmama ihtimali de var. olmasın daha iyi

0|0
    1|0
  • çocuksuz aileyi düşünemiyorum, hastasıyım çocukların ondan belki, ama onlar tadı tuzu olur bence evin çok tatlılar ya kıyamam:)

0|0
    0|0
  • tabi önemli çocuk ne derler neşe kaynağı başkalarının çocuklarını gördükçe için gitmeyecekmi zor yani ama eğer ki çok seviyorsan ve olabilecekleri göz önüne getiriyorsan hhl olsun derim öyle eşe

0|0
    0|0
    • Ben evlenirsem çocuk için evlenmem , tamam olsa iyi olur ama olmadığını duyduğum günden itibaren ,ç sini bile duymaz . Önemli olan çocuk değil o .

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...