Kızlar ilişkilerinizde yaşadığınız en büyük sıkıntı ne? Sevgilinizin nasıl olmasını ve olmamasını isersiniz

Kızlar ilişkilerinizde yaşadığınız en büyük sıkıntı ne? Sevgilinizin nasıl olmasını ve olmamasını isersiniz?

En azından burdan hem dertleşelim hemde beylere mesaj gitsin dimi!

Güncellemeler:
Şimdilik İlgisizlik (İşle güçle uğraşırken eşini unutmakta buna dahil),aşıırı kıskançlık,aşırı sıkma,güvensizlik,aşırı ilgi ve hep yanyana olma birde erken boşalma çıktı bakalım başka neler çıkacak:) Her güzel cevap için benden +1 kızlara bu arada:)

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• :) Aycanım kıskanclık baskıcı tavrlar beni cok bogar dayanamam hic...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevgilim yok hayalimdeki kişiyi sormuyorsun sanırım,onun sana faydası olmaz çünkü.Valla sevgili kavramı kafamda canlanmıyor gerçekten.Benim eğer sevdiğim olsaydı,en büyük sorun benim aşırı değişken ruh halim olurdu ve kırılganlığımı hiç olmadık anda ön plana çıkarmam yıpratıcı olurdu sanırım.Sevdiğim kişi ciddiyetsizse,geleceğe benle bakmayı planlamıyorsa,araba alma ve kısa yoldan nasıl para kazanırım endişesi ile hayatını geçiriyorsa ,sorunlar baş gösterir.Ne bileyim ya,arama sorma olayları normal derecede olsun onda sıkıntı olmazdı.

1|0
    0|0
  • Yorumsuz :(

1|0
    0|0
  • Kendini ilk zamanlardakinden farklı, olmadığı bir kişiliğe bürümesi, sanırım şimdilik bu kadar. Bi kaç kere yazdım, şu an hepsini dökemicem.

1|0
    1|0
  • Kendisi sevgilim olmasına rağmen fazla şey istiyor cinsellk anlamında.o benim eşim değil sonuçta.ve bu beni kızdırıyor

1|0
    0|0
  • ilgısız erkek sevılmez yahu ılgıszlıkten yakınan da ayrlsn ılgı gorsn yanı ne dıyım :) ben sadece sınırlı olmamasını ısterdm bana karsı değil yanı genel olarak ..butun erkekler sınırlı dıyorlar ama bılemıyrm pek fala hosuma gıtmıyor.kıskanclık falan bı sekılde cozulur istenıldıgı takdrde

1|0
    0|0
  • 5 yildiz balim ;)

en sikayet ettgm konular kiskanip belli etmemeler

umrunda degilmisim havalari yapmalari

asiri inatcilik :)

1|0
    0|0
  • ilgisiz olmasın ilgili olsun.çok kıskanç olup sıkmasın insanı.ilişkilerimde bunu isterim hep ;)

1|0
    0|0
  • Aslında ilgisizlik diyebilirim .

Gerçek olan şu ki ilgisiz değil ama ilk zamanlar ki heyecanı aradığımzı için ilgisiz gibi görüyoruz.

Bide haftada 1 görüşmek yetmiyor.

Tek taraflı isteyincede olmuyor .:)

1|0
    0|0
  • Benden önce boşalması...Tek sorun bu

1|0
    0|2
    • :)

Peki duygusal alanda hiçmi beklentin ya da sorununuz yok?

• Hayatta insanların cinsellikteki bir sağlık problemini onun hatası ve sorunu olarak gören tek ülke biziz sanırım senin destek olman gerekiyorken sen onu onun hatası olarak görüyorsun kaç kere dedin partnerine bunun tedavisiyle ilgili birşey yapalım diye unutma bu konuda tedaviyi deneyen insanların %98i başarılı olmuştur şimdi insanları kınamadan önce biraz düşün.Hayattaki tek şey sex değildir.

• herkes haklıda yazık çocuğada sanada.

heycanlandırma cocugu fazla.

• Canı cıksın sevgilimin boşicam onu yarın. Bidahada gozum gormesın. Çapsız !

1|0
    0|1
Yükleniyor...