İnsanların hikayelerini anlatabildikleri bir site arıyorum.

hayatımı yazdığım bir yazı var o kadar uzun insanın 10 dakikasını falan alıyor. bunu da çevremdekilerle paylaşamıyorum illa birisine okutup tanımadıgım birisiyle dertleşmem lazımm. var mıöyle bildiğinizz bir sitee KS da hikaye bölümünde paylaşamadımda :S

Güncellemeler:
link

merak edenler buyursun..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• vay bee. çok hoşuma gitti inan. otobiyografi yazmışsın yani. biygrafi kitaplarını severim gerçekten. banada göndersen keşke :) yalnız çok kısaymış 10 dakikada okuyup bitireceksem.

0|0
    0|0
  • foruma yazmışsın, bunun yerine fb'ta notlara yazsaydın oradan okuyup düşüncelerimizi bildirsek ne hoş olurdu

0|0
    0|0
  • herkesle paylaşacağına bir kişiyle paylaş madem çevrendekilerle paylaşamıyorsun bende edebiyata düşkünümdür çok fazla şiir ve yazım mevcut derece almışlar da var istersen paylaşabilirsin benimle

0|0
    0|0
    • Herkes bilsin istiyorum. herkes bilsinki insanlar boş şeyler için üzüldüklerinin farkına varsın istiyorum

• tamamen duygu karmaşasında iki gözün ikiçeşme ve hiç düşünmeden öylece doğaçlama yazılmış bir yazı Allah yardımcın olsun...

• valla dertleştiğim en az 3 kız var ama hikayeleri çamurdan...

0|0
    0|0
  • google itiraf filan yaz çıkar ya bir yer.

0|0
    0|0
  • özetle bakim yazını öyle yorumlayalım.

0|0
    0|0
  • okudum..aziz benimle irtibata geçermisin..lütfen bekliyorum.

0|0
    0|0
    • üzgünüm..

• Allah yardımcın olsun ve güzel insanlar çıkarsın kaşına

• amin inşallah cümlemize

• Blog açabilirsin.

0|0
    0|0
    • Eğer anlatmak istersen dinleyebilirim.

• yoo hayır herşeye rağmen yaşamak güzel. Sadece bazı insanların sen ne gördünki ne yaşadınki de bu kadar dertlisin bana nasihat veriyosun demelerinden ve benimde cevap verememem sıkıyor canımı !

• Yok aslında sana demek istediğim birşey vardı da.

• www.itiraf.com :D itiraflara takıl

0|0
    0|0
  • bir yere yükle bize link at okuyalım..merak ettim

0|0
    0|0
  • okumak isterm benmde var sende onu okursun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • ne zaman istersen dinlerim seni, ağlamak güçsüz olmak demekitr utanma olur mu, ve ne kadar faydam olur bilmiyorum ama yanındayım korkma.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• hayatta herşey mümkün, bela musibette olur geçip gider sabrın mükafatıda

• İyi günlerin gelmeyeceğine duyduğun inancı biliyorum, hatta şuan sen nerden bilceksin ki diyosun ama tüm yazını okurken yerine kendimi koyup okudum, ama bu deniz her zaman dalgalanmaz unutma muhakak durulr ve hiçbir gece yoktur ki gündüze varmasın sonu.Ümitkar ol, çok zor olduğunu biliyorum ama sen yinede ol.ve bana ulaşsaydın bende sana bir hikaye anlatırdım, duyduğumda çok şaşırmıştım ama demiştim ALLAHım sen nelere kadirsin, ki bunu anlatanla benziyosunuz bir noktada

• blog aç paylaş burda da

0|0
    0|0
  • linkteki siteye takilmistim zamaninda

0|0
    0|0
  • guzinabla vardi ona bir bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...